Kanlı Gemi izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Kanlı Gemi izle

Kanlı Gemi izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 3,60 out of 5)
Loading...

Olaylar bir grup üniversite öğrencisinin başından geçiyor. Bering Denizi’nde yaşayan katil balinaların küresel ısınmadan ne kadar etkilendiğini araştıran öğrenciler, kiraladıkları balıkçı gemisi Harbinger ile araştırmalarını sürdürürken bir enkaza rastlarlar. Eski bir Sovyet uzay gemisine ait olan bu enkazda, ‘su ayısı’ adıyla bilinen ve uzay ortamında sağ kalmayı becerebilen mikroskopik bir canlı türü üzerinde Ruslar’ın çeşitli deneyler yaptıklarını keşfettiklerinde artık iş işten geçmiştir. Uzayın oksijensiz boşluğunda güneş rüzgarlarının radyoaktif etkisine bile göğüs gerebilen bu canlılar hala hayattadırlar ancak birtakım mutasyonlara uğramışlardır. Ve buzun altında geçen uzun yıllardan sonra insan vücudu onlar için artık sıcak bir yuva olacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (23)
  1. Emrah Özmen

    Ben filmden memnun kaldım güzeldi hayatımıza anlam katan filmler böyle olur yorumlarda eleştirenleri kınıyorum madem eleştireceksiniz niye izliyorsunuz...

  2. Afşar

    Konusu bilim-kurgu üzerine olduğu için ilgi çekici geldi. Açtım izledim, yarısından sonra hızlı hızlı ilerlettim. Hayatımda gördüğüm en saçma grafiklere sahip bir film. Hani izlemeseniz de olur demeyeceğim, izlemeyin.

  3. ilhan ardel

    filim biraz the tink benziyor seneryo frklı ama benzer yerleri çok eme saygı reklam almadığınız sürüce bu site tutulur

HDFİLMCEHENNEMİ.COM