Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 hafta önce eklendi
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film izle |1080p|

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4,16 out of 5)
Loading...

İki yaratıcı ve muzip dördüncü sınıfa giden arkadaş, George Beard ve Harold Hutchins, kötü kalpli lise müdürleriyle bir anlaşmazlık yaşarlar. Müdür ikiliyi ayrı sınıflara koymakla tehdit edince iki arkadaş yanlışlıkla lise müdürlerini hipnotize eder. Hipnoz sonucu müdür bir çizgi roman karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu Kaptan Düşükdon’a dönüşür. Ancak süper kahramanlık sanıldığı kadar kolay olmayacaktır… Amerikalı yazar ve illüstratör Dav Pilkey’in aynı adı taşıyan çocuk romanından uyarlama animasyon film, Pilkey’nin 12 kitaplık çok satan serisinin ilk dört kitabına dayanıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (11)
 1. Kazımcan

  arkadaşlar şu zamana kadar izlediğim en iyi animasyon filmiydi kesinlikle izlemelisiniz kötü yorumlara aldırış etmeyin hem komik hem eğlenceli gerçekten ailecek izlenebilecek en iyi animasyon

 2. mk

  Genelde çocuklara ve ya nadiren de olsa çocuk ruhlulara yapılan bir çizgi animasyon filmini siteye türkçe altyazılı olarak eklemek nasıl bir zihniyettir anlamakta zorlanıyorum, yahu şunun türkçe konuşan dublajlısı önce koysanız, yada aynı anda türkçe altyazılısını da beraber koysanız hani dahi çocuklar varya hızlı altyazı okuyabiliyorlar, okuyamayanlar da diğer seçenekten izler, ama şuan saçma bir hizmet oluyor...

  -11
 3. mehmet

  Animasyon filmlerini keyifle izleyen birisi olarak bu filmden gram zevk almadığımı söyleye bilirim izlemeyin izlettirmeyin.

  -8
 4. TARIK

  Cevapla butonu açmadığından buraya yazıyorum. Bilgesinemaci'nın yorumunu okudum. mükemmel bir başyapıt demiş ve filmden anlarım demiş. nasıl olur dedim. sonra anladım. adam filmden anlarım dememiş filimden anlarım demiş.

 5. TARIK

  Çok eğlenceli bir film olacağını umut ediyordum ama daha ilk anda film afişindeki Kaptan Düşükdon çevirisi filmde Kaptan Külot olarak çevirilince filmden soğudum. Belki ilerleyince film güzelleşir diye umdum ama yarıda bıraktım. Beklentiniz çok olmasın.

  -5
 6. Kaan

  Filmin kitaplarını da okumuştum. Filmine de kız arkadaşımla gittim. İzlenmeyecek kadar kötü bir animasyon değil izlenebilir.

 7. Bilgesinemaci

  Film çok absurd kara komedi tarzında animasyon yapımı ağlayarak Seyrettik mükemmel bir baş yapıt mutlaka seyredin seytettirin filimden anlarim

HDFİLMCEHENNEMİ.COM