Kara Panter izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ SİNEMA ÇEKİMİ
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ SİNEMA ÇEKİMİ
Film Bilgileri 1 gün önce eklendi
Kara Panter izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

Kara Panter izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (151 votes, average: 4,34 out of 5)
Loading...

Kaptan Amerika: İç Savaş’da yaşanan olayların ardından sonra Kral T’Challa, teknoloji açısından gelişmiş, Afrika ulusunda geçen Wakanda’ya kral olarak geri döner. Fakat T’Challa, kendi tahtından indirilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İki güç Wakanda’yı yok etmek için birleşince, Kara Panter olarak bilinen kahraman, CIA ajanı Everett K. Ross ve Dora Milaje (Wakanda özel güçleri) üyeleriyle birleşmeli ve Wakanda’yı bir Dünya Savaşı’na sürüklemeyi önlemelidir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (55)
  1. güngör

    harbiden filmi dört gözle bekledim ama hayal kırıklığı yarattı bende, filmin ismini Black panther değilde vakanda yapmaları lazım, resmen vakandayı izledik süper kahramanla yakından uzaktan alakası yok, doğru düzgün bi dövüş sahne bile yok karapanter olarak, zaten önüne gelen dövüyor bizim elamanı, süper güçleri olmadan ben bile dövecek gibiyim hani bi kıvrak zeka yetenek falan yok, yani kral olması için bi ayrıcalık yok jordon daha çok yakıştı krallığa beklentimin çok altındaydı bu film diğer kahramanlar filmde yoktu zaten olsaydı hiçleri oynayan bizim Black panther hepten çöp olacaktı,bunun yerine başka marwel filmini tercih ederim karakteri çöp etmişler.

  2. hakan

    film vizyona çıkmadan önce o kadar çok övüldü ki herkes özellikle aksiyon sahnesi beklentisini çok üst düzeyde tuttu, biraz daha aksiyon kısmını bol tutsalar çok daha iyi olabilirmiş.

  3. Zeyt Zer

    Gerek konu, gerek oyunculuk, gerek efekler size buraya onlarca kötü işlenmiş detay yazabilirim. Film bariz "işte siyahi bir kahraman olsun, siyahilerde dışlanmasın, film olsun adınada bi kara ekledik mi tamam" sözünü benimsiyerek yapılmış. Diğer marvel filmlerine kıyasla vasat bi film. Bide yorumlarda gördüm yok aksiyon meraklısı gençler ne anlarsınız gibi yorumlar yapılmış gülünç bir durum aksiyon seviyesi Thor R. , Iron man 1, Ant man gibi filmlerle aynı. Boş yorum yapmayın azda olsa düşünme yetinizi kullanın.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM