Kara Şahin Düştü izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Kara Şahin Düştü izle

Kara Şahin Düştü izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...

1993’de birleşmiş milletlerin Somaliye yiyecek yardımı yapmasının ardından gelen yardımları adamları tarafından toplatan Mohamed Farrah Aidid onbinlerce insanın ölmesine yol açmıştır.Bu olaya bir son vermek için özel eğitimli bir ekibin Aididin iki önemli adamını şehir merkezinde bir binada yakalamasına karar verilir.Plana göre şehre helikopterle gidilecektir binada 2 adam yakalanılarak sıcak çatışma olmadan geri dönülecetir 45 dakikada bitmes planlanan bu görev helikopterlerden birinin düşürülmesiyle bir anda tersine döner.Bundan sonra sayıları az olan askerlerle binlerce somali 18 saat süren bir savaşa başlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen:
 • Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
 • Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (9)
  1. gocker

   Bence bu filmi izlemeden once sitede yer alan "NAVY SEALS" film/belgeseline bir goz atin.Film de anlatilan hikaye orada da bahsediliyor ve Amerikalilari Turk askerinin kurtardigi goruntusu yok.Ayrica 25 yil TSK da gorev yaptim ve boyle bir olay duymadim.Film belki 7.7 puani haketmiyor ama aksiyon sevenlerin kacirmamasi gereken bir film.

  2. positive

   amerikan vatanseverlik ve amerikan rüyası ve tanrı amerikayı korusun ideolojileri tüm abd filmlerinde fazlası ile mevcuttur..ister savaş ister komedi ister erotik tüm abd filmlerinde ya dalgalanan bir bayrak ya kilise haç vb yada benzeri ancak bunu türk yapımı bir filmdlerde göreiyoruz... yap arkadaş dizilerde yap filmlerde yap yerli dizlerde baş rol oyuncusu trilyonluk yalıdan denizi seyrederken evvela dalgalanan bir türk bayrağını gösster sonra boğazı sonra gelsin replikler.. ama yok

  3. ozcan

   türk askeri kurtardı diyen asıl yalancı ama herkes isterdiğine inanır özgür irade. ancak şunu bilin eğer bir inancınızın düşüncenizin doğru olduğuna inanıyorsanız bu demek değil ki o gerçekten doğrudur.

  4. Ahmet sucu

   bunların hiç birini kurtarmiyacaksın sora film yaparlar ve sen tek bir cümlede bile yer almazsın..
   Yaşasın Türk ordusu
   Yaşasın Türk ulusu...
   Emeği geçen herkezin ellerine sağlık güzel film iyi seyirler

  5. mustafa

   çekim olsun kurgu olsun sinemasal açıdan güzel film.konu açısından bakacak olursak; sen yeraltı yer üstü zenginlikleri için koskoca kıtayı dinsel ve etnik açıdan böl,birbirlerini ölüdürmelerini sağla sonrada kurtarıcı gibi gidip operasyonlar yap.afrika'da demokrasi ile yönetilen bir tane ülke yok.hepsi tek adam sultası altında yönetiliyor veya yıllardır bitmeyen iç savaş halindeler.

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM