Karanlığın Elli Tonu izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 hafta önce eklendi
Karanlığın Elli Tonu izle |1080p|

Karanlığın Elli Tonu izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (216 votes, average: 3,96 out of 5)
Loading...

Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey’in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir…

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (63)
 1. Fakir Christian

  Christian Beyimiz .ucker değil de fakir olaydı sevgili kezbanımız Anastasia yine aşık olur muydu? Tabii ki de hayır. Dert yok, tasa yok, geçim sıkıntısı yok tek ortak noktaları fantezileri, daha doğrusu Christian 'ın fantezileri.

  10
 2. Ak-Wizard-Merlin

  İlk film'de "Grinin Elli Tonu".Yalan söylemicem 1. film'de daha bir sapkınlık ve sevişme sahneleri çok daha yüksekti hani aşkı değilde daha çok sevişmeyi gösteriyorlardı.Fakat bu filmde "Siyahın Elli tonu" kesinlikle bam başka olmuş "AŞKı""Sevmeyi" gerçekten gösteriyor aşkın gücünü gösteriyor herşeyi değiştire bileceğini gösteriyor....3. film çıkar muhtemelen umarım bu "Siyahın Elli Tonu"'da yakaladıkları tutkuyu aşmazlar

  -3
 3. ayşe

  birincisi öyle bir yerde bitti ki! ikincisini çok merak ediyordum. erkekler beğenmeyebilir anlamadıkları şeyler var beni +18 sahneler etkilemiyor, öyle bir adamın değişimi ve sevginin gücü etkiliyor ve ister istmez hayaller kuruyo insan. birde sevgilisiyle bu filme giden kızdan gelin olmaz açık ve net !!! erkek olsam kız arkadaşımı denemek için bu filme gitmeyi teklif ederdim :))

  -20
 4. osman

  Hiçbir anlamı ve konusu olmayan, tamamen boş bir film. +18'lik üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Zaman kaybı kesinlikle tavsiye etmiyorum. İzlerseniz gerçekten pişman olursunuz.

  14
HDFİLMCEHENNEMİ.COM