Kehanet izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Kehanet izle |1080p|

Kehanet izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rasgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.
Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler’ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb’ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder.
John’ın olacak felaketler konusundaki uyarılarını yetkililer kulak ardı ederler. Bilim adamının korkuları Caleb’in bir şekilde bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da büyür. Kehanet mesajının yazarının kızı Diana Wayland (Rose Byrne) ve torunu Abby Wayland’in (Lara Robinson) yardımına başvuran John, nihai felaketi durdurabilmek için zamanla nefes kesen bir yarışa tutuşur.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen:
 • Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
 • Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (13)
  1. ggv

   Filmde ufak tefek hatalar mevcut lakin izlemeye değer bence.Ben iki defa seyirettim bazen filmde bir şeyi yakalamak için defalarca seyrederim bu filmde onlardan biri..<iyi seyirler..

  2. sait açıkel

   film genel anlamda güzel fakat birkaç yerde kurgu hataları var özellikle o gün dünyanın sonu olacağı halde çocuğun gelecekle ilgili tarikler yazmaya devam ederken babasının elinden alması vs.ve ben ce son sahnelerde hiç de güzel olmamış ama izlenilecek güzel bir film islami açıdan bakmak dışında bu bnm yorumumdur

  3. emir

   admin jonah hex- cadılar zamanı- yasak krallık bunlarıda y7enileyebilir misin aynı kehanet gibi 1080p rica ediyorum çok iiii olur

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM