Kralın Kılıcı Final Fantasy XV izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Kralın Kılıcı Final Fantasy XV izle |1080p|

Kralın Kılıcı Final Fantasy XV izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (112 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...

Kutsal Kristal’in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in (Sean Bean) emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx (Aaron Paul) ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive birliği yer almaktadır. Bu birlik Kral Regis’i ne pahasına olursa olsun korumakla görevlendirilmiştir. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamayan Kral Regis zorlu bir kararla karşı karşıya kalır – oğlu Prens Noctis ile Niflheim’ın tutsağı Tenebrae Prensesi Lunafreya’yı (Lena Headey) evlendirmek ve topraklarının hakimiyetini imparatorluğun emrine vermek. Kralın pes etmesine rağmen kısa sürede imparatorluğun kötü emellerini gerçekleştirmesi için hiçbir şey uğruna durmayacağı belli olur. Şimdi Niflheim İmparatorluğu ve dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive’dir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (91)
  1. g

    elinde pala ile üstün teknolojiye karşı savaşan 3-5 savaşçı.. en fazla 5 dk dayandım.. iyi seyirler izlemek isteyenlere..

    -30
  2. Tifa

    Bazıları kopuk demişte adamlar oyuna hazırlık yapıyorlar.Asıl kahramaı göstermeyi,sonunu bağlamayı oyuna heyecan olsun ve alsınlar diye yapıyorlar.Biraz araştırıp öyle yorum yapın.Oyun yıllardır hazırlanıyor ve oyunu bekleyenlere bu film bile bir nebze mutluluk demek.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM