Kutsal Geyiğin Ölümü izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Kutsal Geyiğin Ölümü izle |1080p|

Kutsal Geyiğin Ölümü izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (87 votes, average: 3,56 out of 5)
Loading...

Kutsal Geyiğin Ölümü başarılı bir cerrah ve babasının boşluğunu onunla doldurmaya çabalayan bir ergen etrafında dönüyor. Tuhaf ikili, aileleriyle tanıştığında işler daha da tuhaflaşıyor ve muzip bir tür Alacakaranlık Kuşağı hikâyesi ortaya çıkıyor. Lanthimos bedensel şiddetten doğan mizahı da her daim olduğu gibi filmine tatminkar miktarda eklemeye devam ediyor. Aileye, suçluluk duygusuna ve sınıfa dair, etkisinden kurtulması çok zor bir soğuk duş bu film…

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (78)
 1. hakan

  Sizin yaptığınız filmin içine tüküreyim 2 saatim boşa gitti geri zekalı yönetmen o çocuklar nasıl o hale geldi nasıl düzeldiler 1 saat 45 dakika boş son 10 dakikada filmi bağlamaya çalışmış sana bu puanı verenin aklına bennnn ..... bundan sonra imdb ye kanıpta hayatta film izlemem.

 2. JusTnR

  Bu filme iyi diyenlerin aklından şüphe duyarım . Ailenin cocuklarına olanlar neydi . sihirmiydi . hap mı verdi çocuk . tehdit mi etti . hayatım boyunca izlediğim en saçma filmdi . o ara ara verdikleri korku filmi sesleri de cabası . cüneyt arkın filmleri daha çok kalite ile izlenebiliyor .

 3. erhan

  film den sonuna kadar beklenti var ama hiçbir şey yok çok sıkıcı tabi emeklerine birşey demiyorum beğenenlerde olabilir ama daha çok psikolojik ve biraz da daha yaşlılar için kurgulanmış bir film tavsiyem 40 yaşından aşağısı izlemesin imdb puanına aldırış etmeyin

 4. Volkan

  İzlemeyin, bulaşmayın falan diye emir verir gibi yorum yapan insanlara ayar oluyorum. herkes senin zevkine göre film izlemek zorunda mı? Yazdığın kısacık ve saçma yorum ile egonu mu tatmin ediyosun ? Beğenmedim de geç, lüzumsuz insan.

  14
HDFİLMCEHENNEMİ.COM