Life After Beth izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Life After Beth izle

Life After Beth izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

Kız arkadaşı Beth’in beklenmeyen ölümüyle Zach’in dünyası başına yıkılır. Beth birden dirildiğinde, Zach bunu ikinci bir şans olarak görür ve o hayattayken yapmayı istediği her şeyi yapmaya karar verir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (8)
 1. buhuru

  yorumlara baktığım pek güzel yorum yoktu. ama bence zombi olayını farklı bir acıdan bakmışlar. oldukkca eglenceliydi. aynı zamanda akıcı

 2. izmirliferhat

  TEK KELİME GÜZEL FİLİM SIKILMADAN İZLEDİM EMEĞE SAYGI YORUMLARA BAKIP FİLİM SEÇMEYİN HERKEZİN TARZI FARKLIDIR

 3. Aynı anda konuşma Çocuğum.

  Çok Gürültülü bir film sürekli laf kalabalığı sürekli bir aynı anda konuşma, bağrış çığrış dolu. Tamamen sinir bozucu. Insanı rahatsız ediyor . Bence izlemeyin. Sıcak Kalpler zombi filmine yakın ama onun kadar iyi değil. Gidin Sıcak kalpler^i izleyin.

 4. AbdulKadir

  Açık Sölemek Gerekirse Film den Pek Bişiy Anlamadım Ama Cidden Çok Akıcı Ve Bence Komikti Değişik Bi Film Olmus Kaan Ellerine Sağlık Tesekkur Ederım He Birde Sondaki Kız Cok Tatlı Ya Aşık Oldum ::)

 5. REPEL

  Hmm aslında yorum yapmayı gereksiz görüyorum ama ben yandım başkası yanmasın diyerek bir kaç satır bir şeyler yazmam gerektiğini düşünüyorum. Öncelikle film komik filan değil. Korkunç ta değil. Zombie filmi de değil. Değiloğlu değil. Hiç bir türe uymuyor. Sıkıcılık dozu ise ölümcül. Ortada mevcut bir senaryo yok. Oyunculuk yok. Kostüm yok. Vakit kaybı. Çöp. Uzak durun.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM