Macbeth izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Macbeth izle |1080p|

Macbeth izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (314 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...

İngiliz yazar William Shakespeare’in unutulmaz eserinden beyazperdeye uyarlanan filmde güç uğruna gözünü hırs bürümüş bir adamın krallığa doğru yolculuğunun hikayesi anlatılıyor.

Kral Duncan’ın ordusunda asker olan ve çok önemli bir savaşı kazanan general Macbeth savaştan hemen sonra karşılaştığı üç kahinin de kral olacağını söylemesi üzerine bu sinsi düşüncelerden kurtulamaz ve hırslı karısının da onu yönlendirmesiyle tahta geçmek için kendi kralını öldürür. Bununla da yetinmeyen Macbeth etrafındaki herkesten şüphe duymaya başlar, gittikçe paranoyaklaşır ve bir türlü kurtulamadığı hırsı onu mahveder.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (73)
 1. L.A

  Ayberk bubsavas filmi deil bu wiliem shekspirin Magbethi bu zaten senin gibi gerizekalilar anlamaz sen voltran ranger falan tkil anza zekana onlar uygun veya tom jeryi seyret tam sana göre.

 2. ChePHeLL

  adam William Shakespeare’in eserine zaman kaybı dediye la anlamak için gerçi 5 harfli bir organa sahip olmak gerekir ve omuz hizamızın üstünde bulunması şart

 3. bu yorum çok önemlidir bunu okuyun okumadan geçmeyin

  bu filmi izlemek içi ya aptal yada manyak olunmalı kendimi zor sıktım bitene kadar belki düzelir diye belki bu dediklerim umrunuzda bile olmicak bi arkaş abi yada kardeş tavsiyesi olarak alın emin olunki deymez zaman o kadar degerliki böyle filmlerle zamanınızı öldürmeyin fragmanı izleyip iyi diye bilirsiniz ama demeyin fragman filmdeki en iyi sahnelerim atarak hazırlanır kanmayın inanmayın bana sorarsanız başlatmayın bile bunu yazmamın sebebi ise kardeşlerime uyarıdır bunu dikkate alın

  -13
HDFİLMCEHENNEMİ.COM