Maymunlar Cehennemi : Başlangıç izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Maymunlar Cehennemi : Başlangıç izle

Maymunlar Cehennemi : Başlangıç izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...

Film, günümüz San Francisco’sunda maymunların zeka gelişimlerini inceleyen bir adamın bu deneyle ilgili tüm tecrübelerini anlatıyor. insanlar ve maymunlar arasındaki savaşta çok önemli bir figür haline gelen genç bir bilim adamı etrafında gelişiyor. wild rodman (james franco), maymunlar üzerinde Alzheimer hastalığına çare bulmak için testler yapıyor fakat maymunlardan Ceaser adındaki biri, hızlı gelişim göstermeye başlıyor. Bu yüzden wild rodman (james franco) onu kendisiyle birlikte yaşaması ve acımasız doktarlardan korumak için evine götürüyor. Böylece kaçınılmaz maymun devri başlıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , , , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen:
 • Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (6)
  1. civanmert

   bikiyorum hepsini takip etmek zordur fakat eski yayınlananların birçoğu açılmıyor kaan, en azından imdbsi 7 üzeri olanların linklerini bi yenileseniz böyle sadece yeni yayınladıklarını beklemek zorunda kalıyoruz oylede izlemeye değer film anca haftada bir denk geliyor ve ben hergun film izlemek istiyorum konuyla ilgilenirsen çok seviniriz.

  2. yusuf

   dandık fılımlerın malıbusu acılıyor asıl ızlenecek fılmlerın ızleme secenegı acılmıyor kaan hocam su msj attıklarıma bakarsan sevınırım

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM