Kralın Mesajı izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Kralın Mesajı izle |1080p|

Kralın Mesajı izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (75 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

Güney Afrika’da yaşayan Jacob King, kayıp olan kız kardeşini bulmak için Los Angeles’ a gelir. Şehre geldiğinden cebinde sadece birkaç yüz doları ve bir hafta sonrası için dönüş bileti vardır. Jacob yaptığı araştırmalar sonucu 24 saat içinde kız kardeşinin canice öldürüldüğünü öğrenir.
Oliver Kasap ve Stephen Cornwell’in senaristliğini yaptığı, Fabrice Du Welz’in ise yönetmenliğini üstlendiği filmde; Chadwick Boseman, Luke Evans, Teresa Palmer ve Alfred Molina rol alıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (48)
  1. altay1914

    zevkler ve renkler tartışılmaz.iyiyse iyi,kötüyse kötü,kişiye göre değişir.bu film bana göre 7 puanı hakediyor,gayet güzel bir film.

  2. scol

    yaw şimdi arkadaş bakıyorum da herkes bir film eleştirmeni edasında yok orda şu mantık hatası var yok bilmem çok gereksiz saçma sapan işlere soyunmuş bir üst kültür havasında olanlar var.. arkadaş bırakın bu işleri yaw.. hakkaten gereksiz işler.. dead pool filmine bakarsanız bir çok saçma sapan sahne bulursunuz ama film güzel mi değil mi .. izlettiriyor mu evet.. önemli olan film kendini izlettirecek kadar güzel mi heyecan aksiyon kıl tüy var mı yok mu budur olay.. yorum yazanlar bıraksınlar artık kendilerini film eleştirmeni sanmayı da adam gibi film güzel izlenir izlenmez gibi yorum yazsın yeter.. fazla uzatmaya gerek yok..

  3. devrim

    3 yıldır bu sayfanın abonesiyim gayet memnun ve hoşnut durumdayım emeği geçen arkadaşlara selam ve saygı ederim öncelikle yalnız onlarca sayfa ziyaret eden biri olarak şunu da belirtmeden geçemeyecem film izleyen ve yorum yapan en kötü izleyeci kitlesine sahip bir site bu kadar adam nasıl bir araya gelmiş doğrusu hayret artık şuna eminim yaş ortalaması 15 ila 25 arası olan bunu hala (film ) kültür edenememiş bir gruh var bu sitenin ayrı bir talihsizliği ne yaparsın herkes yorumunu ifade edebilir elbet te ki ama bu kadar banal bir film bu kadar poziif eleştiri ve orum yapan 35 40 kişiyi bir arada görmein şakkınlığı içindeyim film oyunculuklar çok salt bir biriyle uyusmuyan sahneler ve acemi oyuncular la usta oyuncular ile harmanlanmıs bir film adamın yemeğe çıkıp arabasının lokantanın karsısında hemen hazır olup takip etmee baslaması sıradan bir çete mensubunun askeri eğtim tarzında dövüşmesi fünye yapması otel yaralı haldeyken kadının onu içeri alırken bağırması çok absurd mantık hataları war filmde bu kadar olumlu yorum aldıgını görünce baska safalardan da olan yorumlarını inceleim bu kadar güzel bir siteye bu kadar sığ yorumu olan insaları görup eleştirmemek ayıp olurdu sıradan ve vasast bir film

HDFİLMCEHENNEMİ.COM