Meydan izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Meydan izle

Meydan izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,06 out of 5)
Loading...

Belgesel türündeki ‘Meydan’, Mısır’ın Tahrir Meydanı’nda başlayan Mısır Devrimi’ni farklı kahramanlar üzerinden kameraya yansıtıyor. Altı farklı direnişçinin farklı bakış açılarıyla Hüsnü Mübarek’in yönetiminin sonlanmasına giden yola ve bu süreçte karakterlerin yaşadıkları zafer mücadelesine tanık oluyoruz. Meydan’daki gençlerin çadırlarında hak arayış direnişiyle ortaya çıkan ve Mübarek’in düşmesiyle kendini gösteren zafer ise 20. yüzyıl’ın en dikkat çekici hikayelerinden birine dönüşüyor. Film sadece bu süreci değil, devrimin ardından ortaya çıkan toplumsal ve siyasi karışıklıkları da ele alıyor.

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (8)
 1. aloneman

  dış güçler tarafından kahramanlık olarak gösterilen ama kesinlikle vatan hainliği olan sözüm ona kahramanlar!!

 2. kotil

  sisiyi temize çıkarmaya uğraşan müslüman kardeşleri hain göstermeye çalışan bir yahudi klasiği benim nazarımda boş beleş bir film bunu izleyeceğine tom ve jerry izle o kadar

 3. bilo

  bunun adı devrim değil.bunun adı vatan hainliğidir.kendi vatanını amerikaya satan cahil halkın yaptıkları nezamandan beidir devrim adını alıyor.amerika isyan ettirdi ve yine amerikalılar onlara belgesel çekti.sadece bir futbol maçında 70 kişi öldü mısırda.20kişi de idam cezasına çarptırıldı.bir maç yüzünden yaklaşık 100 kişinin öldüğü mısırdan bahsediyoruz.devrim değil bu.emek için teşekkürler.

  -4
 4. kerem

  teşekkürler çok güzel bir yapım ülkemizde de benzer olaylar oldu oluyor olacak herkesin izlemesini şiddetle tavsiye ederim..

  -6
HDFİLMCEHENNEMİ.COM