Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi izle

Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (491 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...

Hz. Muhammed’in hayatından bir bölümü anlatan filmin Türkiye’de gösterime girip girmeyeceği henüz belli değil. Yapımı yıllar süren filmde Hz. Muhammed’in 12 yaşına kadar olan yılları ve o yıllarda Mekke’deki olaylar işlenecek.
Muhammed filminin, İran’ın bugüne kadar en yüksek bütçeli filmi olduğu söyleniyor. Film 623 milyar İran Riyali (30 milyon $) bütçeyle çekildi.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Majid Majidi

Oyuncular: Mahdi Pakdel, Sareh Bayat, Mina Sadati, Ali Reza Shoja-Nuri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (220)
 1. fatih

  bu filmi izlemedim. okuduğum yorumlarda filmde peygamber efendimizi (s.a.v) bir aktörün canlandırdığını ve onun da yüzünü gösterdiklerini öğrendim bu doğru mu bilmiyorum ama şayet böyleyse bu filmi izlemek pek doğru değil. düşünün bir yerde peygamber efendimiz (s.a.v) efendimizin ism-i şerifi geçtiğinde gözümün önüne o aktörün simasının gelmesini istemem. şöyle bir örnek vereyim. yıllarca ramazan ayında çağrı filmini izledik, Hz. Hamza (r.a) dediğimde gözünüzün önüne Anthony Quenn geldiğinde ne demek istediğimi anlayacaksınız. kaldı ki İran şia'sının ehl-i sünnet'e ne kadar düşman olduklarını onlarca sünni ölüdürmenin vacip olduğu bir ülkenin yönetmeninin çektiği filmden ne hayr beklerim ki!! siyaset yapmıyorum değerli insanlar, hacca veya umreye gitmek nasip olur inşaAllah hepinize, oraya gittiğinizde bir sahabanin mezarında el kaldırıp dua edemeyeceksiniz çünkü suud görevliler sizi bidat olduğu yönünde engeleyecekler, Hz. Ebubekir (r.a) mezarına tükürdüklerini ve diğer tüm değerli sahabelerin mezarlarının tahrif ettiklerini bilmediğinizi de düşünüyorum. Suudlar ve iran şiası islam dünyası için tehlikelidir. dikkat edin. saygılar

 2. Osman

  Keşke cektiği sıkıntıları eziyetleri zorlukları İslamı yayarken siyasi yaşadığı sıkıntılarıda gösterse. Biraz mucizeler üzerinden gitmiş. Ama olsun hoş ve güzel. Her müslüman izlemli ve kalbinde hissetmeli."

 3. habib

  mükemmel tek kelimeyle peygamber ve allah aşkını kalbizide yaşattı tekrardan nasıl bu günlere geldiğimizi ve ne mukaddes bir dinimiz ve peygamberimiz oldugunu tekrardan hatırlattı içinde zerre kadar imanı olan mutlaka göz yaşlarını bulaçaktır izlerken

 4. secvertin

  iyi ki geldin güzel insan sen olmasaydın bizim halimiz ne olurdu

HDFİLMCEHENNEMİ.COM