Oyun izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Oyun izle |1080p|

Oyun izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (280 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...

Lise son sınıf öğrencisi kendini her davranışı bilinmeyen “İzleyici” grubu tarafından manüpüle edilen, doğruluk mu, cesaret mi online oyununun içinde bulur.
Nerve adındaki bir internet sitesi, oyuncuların cesaretinin test edildiği ve siber ortamda naklen yayımlanacak olan bir oyunun duyurusunu yaptığında, binlerce kişi katılımcı olarak başvuruda bulunur. Şartlar çok açıktır: Eğer şehrin en işlek caddesinde gece yarısı bir hayat kadını gibi giyinerek dolaşabilecek, bir bara girip belalı tiplere sataşabilecek veya herkesin köşe bucak kaçtığı okul müdürünü herkesin ortasında küçük düşürebilecek cesarete sahipseniz bu oyuna katılmamanız için hiçbir neden yok demektir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (205)
  1. selenipek

    Hayatımda izlediğim en harika filmler arasında ilk beşte yerini alan bir film. Tek kelimeyle efsaneydi. Başta izlemek ile izlememek arasında kalsam da iyiki izlemişim dedirten bir filmdi. Kurgusu ve olayları muhteşemdi. Verdiği mesaj o kadar anlamlıydı ki, eminim hayatınızda az da olsa bir değişikliğe sebep olur. Gizemli filmleri severdim, bu filmle daha çok sevmeye başladım. Herkesin mutlaka izlemesi gereken bir film. İzlemeden sakın ama sakın geçmeyin.

  2. laik sudi prensi

    şu anki teknoloji ve sosyal medyayı anlatan mükkemmel bir film insanların şöhret ve para için yaptığı şeyler bunların olmasına neden oluyor.izlemenizi tavsiye eder ve emeği geçenlerin de ellerine sağlık.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM