Orbita 9 izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: DUBLAJ SES AMATÖR, ALTYAZILI OLAN ORJİNALDİR
Film Bilgileri 4 hafta önce eklendi
Orbita 9 izle

Orbita 9 izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Uzay istasyonu Orbit 9, elindeki tek astronot olan 20 yaşındaki Elena’yı 19 yıl sonra Selesta’ya gönderiyor. Elena için, gemideki hayati tedariklerden biriyle ilgili olarak gemiye giden Alex hayatında gördüğü ilk insan. O, sadece global kozmik bir deneyin parçası olduğunu değil, insanlığın geleceğine etki edebilecek sıradışı bir varlık olduğunu da bilmiyor.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: Amatör Dublaj, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
 1. CritiC

  yahu bilgisayar başında durmuş dublaj için yorum yapacağınıza film için yapın da değerlendirelim filmin dublajlı sını hiçbir zaman izleyemeyeceksiniz, insanların yaptığını beğenmiyorsunuz beğenmezsen izleme kardeşim eleştirileri film için yaparsanız iyi olur

 2. sezer

  arkadaslar bu sıte , diğer benzer sıteler içerisinde en iyisi. diğer sitelere bir göz atın sonra anlarsınız bu sıtenın ne kadar kaliteli olduğunu.

 3. Ayşegül

  Wolkie merhaba Saplantı (unforgettable) filmini her yerde aradım bulamadım zaten sende olmazsa hiçbir yerde olmuyor ama lütfen şunu bir yükle. Teşekkür ederim.

 4. picaSSo

  @kanarya haklı hakikaten kaliteli durmuyor dublaj. Son 10 yıldır dublaj izlemeyen biri olarak söylüyorum bunu çok kalitesiz olmuş. Eleştiri yapmak istemiyorum mutlaka isteyenler vardır ama olmuyor kardeşim.

  -11
  1. Wolkie

   Adı üstünde zaten Amatör, Türkçe Dublajı hiç yapılmayan ve yapılmayacak olan filmlere uyguluyoruz bunu ki orjinal dilinde altyazılı olarak da veriyoruz aynı filmi, sonuçta sadece dublaj izlemek isteyen insanlarda var.

   22
HDFİLMCEHENNEMİ.COM