Over Your Dead Body izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Over Your Dead Body izle

Over Your Dead Body izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Yotsuya Kaidan’ın tiyatro oyununda Miyuki ve sevgilisi Kosuke başrolü paylaşmaktadırlar. Oyunun provaları sırasında sevgilisini kıskanmaya başlayan Miyuki, rolünün etkisinde kalıp gerçeklik duygusunu yitirmeye başlar. Yönetmen Takashi Miike’den farklı bir Yotsuya Kaidan uyarlaması.
1825 yılında Tsuruya Nanboku IV tarafından kabuki oyunu olarak yazılan Yotsuya Kaidan (Yotsuya’nın Hayalet Hikâyesi) Japonya’nın en ünlü hayalet hikâyesidir. Oiwa ve Tamiya Iemon’nun ihanet, cinayet, hayaletin intikamı öğeleri üzerine kurulu olan hikâye defalarca kez tiyatroya ve sinemaya uyarlanmıştır.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (11)
  1. Karahanlı

    #cimbomburak_35 , Ne Saçmalamışsın Be! Demogojinin Dibine Vurmuşsun! Şu An Beni ''İyi Düşündürdüğün!'' Üzere, Senin de Konu Devamı Yapıp Saçmalaman, Ancak Yersiz Yorum Kalabalığına Hizmet Etmiş!! ;)

  2. serkavut

    bu filmi şimdi izleyecem yapacak başka hiç bir işim yok çünkü ama varya japon filmi izlemekte eziyet beee

  3. cimbomburak_35

    iZLEMEDİM nick li arkadaşın esprili yaklaşımına MAKBULE nickli hanımefendinin pek MAKBUL olmayan yorumu ve bunun üzerine haklı olarak sevgili ADMİN KAAN ın onu: sen bir kadınsın yakışmaz bırak erkek yorumcularımız halletsin tarzı uyarması ve İYİKİ İZLEMEMİŞSİN nickli arkadaşın hakaretkerine devam etmesi ve cinsiyetinin belli olmaması ( ona göre yazardık) benimde: film hakkında eleştri yok her filmin altında nerdeyse aynı muhabbetler mevzusunu eleştirmek adına konuya dahil olmam ve film le ilgili bi halttan bahsetmememden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki gerçekten değişik bir MİLLETiz...buna da cevap verecek arkadaş!!! iyi düşün

HDFİLMCEHENNEMİ.COM