Paranormal Activity 5 : Hayalet Boyutu izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Paranormal Activity 5 : Hayalet Boyutu izle |1080p|

Paranormal Activity 5 : Hayalet Boyutu izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (371 votes, average: 3,27 out of 5)
Loading...

Serinin 5. filminin yapılacağının onaylanmasıyla meraklı bekleyiş başladı. Henüz konusuyla ilgili geniş bir bilgi olmasa da, Katie Featherston’ın yine ve yeniden şeytan tarafından ele geçirilmiş olan Katie rolüyle karşımızda olacağı ve serinin ilk filminin yönetmeni Oren Peli’nin filmin yapımcılığı ve senaristliğini de üstleneceği açıklandı.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (81)
  1. Ulaş Yavuzer

    filim içerisindeki kapı mührü ve şeytani aura çok düşünülmüş gayet iyi majikal eşyalar neticesinde bir demonun enerjisinin normal bir insandan kat ve kat daha üstün olması ve küçük kıza değer verip yanında olması tamamiye çok iyi olduğunu kapsar tabiki sizleride anlıyorum bu tarz şeyler mantık dışı gelebilir ama majisyenler medyumlar bu tarz olaylarda ne kullanılacağını benle birlikte iyi bilirler bu tarz şeylerle karşılaşmadığınızdan dolayı ve bilgi eksikliğinden kaynaklandıgı için bu tepkileriniz gayet doğal :)

  2. onurkaradeniz

    Yazmadan edemicem.Mantık sıfır,oyuculuk vasat,dublaj inanılmaz itici.Kadın şeytani varlığı gördüğündeki kadar korkmadı kızın kanını gördüğü zaman, efekt montajlamasını en basit hale getirmek için de saçma sapan kurguyla tüm filmi o eski kamerayla çekip gözlerimin anasını ağlattı. Bu filme film diyenin ruh sağlığından şüphe ederim.Türk filmlerine laf ederdim bi de. Tövbe asla. Ha yinede izlemek istiyorum diyenler varsa son 15 dakkayı izleyin bişey kaybetmezsiniz. Zor film beğenen biri değilim ama bu filmi beğenerek izleyen varsa helal olsun.

    Teşekkürler bu arada admin emeğine sağlık.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM