Uzay Yolcuları izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 9 ay önce eklendi
Uzay Yolcuları izle |1080p|

Uzay Yolcuları izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (594 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...

Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş sırasında iki yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 yıl erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks ve şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, fakat geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5000 uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, 3D Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (521)
 1. aromatik.hidrokarbon

  Filmdeki mantık hatası şu 88 yıl içinde ikisinden birisi önce ölecek arkadaşlar . Hayatta kalan sevdiği insan ölünce gemide tek başına delirmek yerine tek kişilik uykuya girip olanları insanlara anlatabilir ve yaşamaya devam edebilirdi .

 2. vayy bu neydi yaa harkaaa her saniye

  vayy bu neydi yaa harikaaa her saniyesine deyecek boş bir film degil inanın sonunu daha etkiliyici yapabilirlerdi ama bu sonda çok güzel olmuş

 3. Özcan

  Bu film hayatımda izlediğim en iyi film hem aşk var hem de derine bir yolculuk . Bir Daha sevebilecek biri yok tek bir kişi. Ve o ask uğruna sonsuzluğa dalmak . Arkadaşlar izleyin bütün beklentileriniz değişecek.

 4. mert alıç

  ben her zaman böyle bir aşk istedim ama elimden tutan kimse olmadı.ben daha 15 yaşındayım ama ilerde eğer bir karım olursa ona çok iyi bacağım ve ona çok derinden duygular besleyeceğim.

  -29
HDFİLMCEHENNEMİ.COM