Powerless 1.Sezon izle

15
Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
ALTERNATİF
ALTERNATİF
Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Powerless 1.Sezon izle

Powerless 1.Sezon izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 3,46 out of 5)
Loading...

DC Comics çizgi roman karakterlerinden uyarlanan ‘Powerless’ NBC kanalının yakında gösterime girecek süper kahraman temalı kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.
“A to Z” ve “Drive” dizi çalışmaları ile bilinen Amerikalı senarist ve yapımcı Ben Queen’in yönetici yapımcı ve senarist olarak hizmet verdiği dizi BQ Productions, DC Entertainment ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilmektedir. Dizinin çekimleri Vancouver’da ve çoklu kamera sistemi le yapılmaktadır. Pilot bölüm çekimlerine 2015 Ağustos ayında başlanan dizi 11 Mayıs 2016 tarihinde sipariş edilmiştir. Pilot bölüm çekimleri Amerikalı aktör ve yönetmen Michael Patrick Jann (A to Z, Childrens Hospital) tarafından yapılmıştır.
Dizinin başrol oyuncuları ABD’li aktris ve şarkıcı Vanessa Hudgens (Grease Live, High School Musical), Danny Pudi (Community), Alan Tudyk (Suburgatory) ve Christina Kirk (A to Z) olarak ayarlanmıştır.
DC Comics evreninde geçen ilk komedi dizisinde Vanessa Hudgens suçla mücadele eden süper kahramanların neden olduğu zararlara ve büyük yıkımlara karşı onları koruma altına alan, konusunda uzmanlaşmış “Emily” adında cesur bir sigortacıyı oynayacak. Emily’nin hızlı ve hareketli yaşamını izlerken bir kahraman olmak için illaha ki süper güçlere sahip olmak gerekmediğini farkedeceksiniz.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Diziler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (6)
  1. meri

    Vanessa'yı daha güzel bir dizide hayal ediyordum. Beklentimin çok ama çok altında. Benim için büyük hayal kırıklığı oldu.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM