Onur izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Onur izle |1080p|

Onur izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (48 votes, average: 3,69 out of 5)
Loading...

Deneyimli İngiliz aktör Bill Nighy’nin başrolde oynadığı filmde…İngiltere’de, eşcinsel (gay ve lezbiyenler) aktivistler, 1984 yazında Maden İşçileri Ulusal Birliği’nin düzenlediği en uzun grevde, madencilere yardım etmeye karar verirler. Ancak bu eşine az rastlanan girişim, İngiliz toplumundan farklı tepkiler alacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (43)
 1. Alberto

  "Bilim diyor ki; #LGBTI+ olmak tercih edilemez, özendirilemez, sapkınlık veya hastalık sayılamaz. Genetik, doğal ve sağlıklıdır.

  Hukuk diyor ki; Her insan eşittir. Her insan onurlu yaşamayı hak eder. Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme, zulmetme, yaralama ve öldürme.

  Psikoloji diyor ki; Kendiyle barışık olmayan bireyler başkalarıyla uğraşır. Kendi eksiklerini kapatmak için başkalarına eksik üreterek üstün gözükmeye çalışır.

  Birey, toplum ve yönetim katında; bilge, adil ve sağlıklı davranmamız dileğimle."

 2. dego

  Saygı duy empati yap..Hemen müslümanlığı öne sürme ahlak bekçiliğine soyunma.Sanat eseri ve güzel bir film teşekkürler admin.

 3. adem şeremit

  admin lütfen bu filmi kitaplığınızdan çıkarın müslüman türk toplumunda seyredilecek bir film değil bence kimse izlemesin...

  -44
 4. Uğur

  kadro sağlam aslında.Konuda bence gayet iyi.Önyargısız izlmenizi tavsiye ederim.Birlik ve beraberliğin önemini çok güzel göstermişler.

 5. Eylem

  Aksiyon görmekten sıkılmış eğlenceli ve sosyal içerikli bir film izlemek isteyen buyursun. IMDB puanının hakkını veriyor...

 6. mert

  film yavas ya da sikici falan degil. Bu bir gercek bir olay, hollywood da cekilen bol efekli bir film degil. Ayrica , film kendine cekiyor ilk dakikasindan itibaren. Kesinlikle iyi islenmis ve sikilmadan izleyebilecegniz bir film. Tavsiye edilir.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM