Re Kill izle |HD|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Re Kill izle |HD|

Re Kill izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (56 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...

Yaşanan salgın, Dünya nüfusunun %85’ini siler. Ölenler bir çeşit zombiye dönüşür. Hayatta kalanlarsa onları “tekrar öldürmek” zorundadır!

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Valeri Milev

Oyuncular: Scott Adkins, Bruce Payne, Daniella Alonso, Layke Anderson, Jillian Batherson

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (21)
 1. sagolayn

  MUHTEŞEM,SİLAH SESLERİ NE ÖYLE EFSANE,EL KAMERASIYLA ÇEKİLEN FİLMLERİN GERÇEKLİĞİ ARTTIYOR,FİLMİ İZLEMEDEN ÖNCE WALKİNG DEAD YENİ BÖLÜMÜ İZLEDİM SIKILDIM BUNU İZLEYİNCE KENDİME GELDİM.

 2. izleNGeç

  değişik tarzda bi film silah sesi seviyosanız izleyebilirsiniz vahşeti sevmeyenler izlemesin lütfen
  10 üzerinden 6

 3. Ruling

  El kamerası ilen çekilen flimler den nefret ediyorum konusu efekti kurgusu nasıl olursa olsun beş para etmez bu benim şahsi düşüncem Benim için zaman kaybıydı filmi ekleyen arkadaşa teşekkür ederim en azından tecrübe kazanıyoruz.

  1. pırasa

   senin dusuncene.. baş rolde tanıdık bi yuz film tamm film populer diilse _62841 baslıyor zirvedeki arstslerle kapışmak için el kamerasıymıs yok dunyaya virus yaycaklarmış bi gidin yorumların sonuna yşınızı yazın o zaman ne kadar kayıp var anlarız.. bune arkadas ya alkolk oldum 26

 4. haluker

  Evet bende nüfusun azaltılması için böyle bir planı hayata geçirmek istediklerini düşünüyorum.Ama amaç olarak müslümanların nüfusunu yok etmek olduğunu düşünüyorum.

  -15
 5. max payne

  Öyle yada böyle tamam film idare eder izlenir.
  Tamam da ciddi ciddi düşünmeye başladım bunlar acaba artan dünya popülasyonunu düşürmek havaya,suya bir çeşit virüs mü salacaklar,onun için mi son yıllar bu kadar çok zombi filmi dizisi çekilir oldu? Halkın bilinçaltını önceden alıştırmak için falan?
  Dünya ticaret merkezi saldırısı öncesi yıllarda da birçok konusu uçak kaçırmalı terörist saldırılı özellikle islami terörlü,hatta bir kaçı direk dünya ticaret merkezi saldırısı konulu film çekilmişti.
  Şimdide içimiz dışımız salgın hastalıklı,zombili film-dizi oldu resmen.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM