Sadakat Yolunda izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Sadakat Yolunda izle |1080p|

Sadakat Yolunda izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (72 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

Hayatın çıkmazlarında kaybolan ve yolunu bulmak için asker olmaya karar veren Megan Leavey’in zorlu eğitim sürecinde hayata tutunmasını sağlayan Rex adlı köpek olur. Bir önceki eğitmenini ısırarak kolunu kırdığı için Megan ile görevlendirilen Rex, bomba tespit ekibinde görev alan agresif bir savaş köpeğidir. Megan ile Rex’in aralarındaki bağ gelişip güven arttıkça Irak’ın savaş ortamındaki tüm tehditlere rağmen başarılı bir ekip olurlar. Ama Rex, sadece askerlerin hayatını kurtarmakla kalmaz… Kısa sürede Megan’ın da en yakın arkadaşı olmayı başarır ve bu kalbi soğumuş kadına tekrar sevmeyi öğretir. Rex haksız yere elinden alındığında ise Megan, onu sahiplenebilmek için hayatının en tutkulu savaşını vermek zorunda kalacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (37)
 1. ngurel

  Film güzel, köpekleri de çok severim ancak; Irak'ta abd'nin yalanları nedeniyle ölen çoluk çocuk bir çok suçsuz günahsız insana da yazıktır diyorum. Teşekkürler.

 2. M.emin

  Film guzel fakat müslümanlık hakkinda bu kadar kotuleme olmamaliydi muslumanlar hayvan sevmiyomus izlenimi verilmemeli film sadakat ustune olup tarafsiz olmaliydi konu guzel fakat muslumanlar kotu gosteriliyor

 3. tazz

  aynı benim hayatım. tek farkımız amerikalı canı sıkılınca savaşa gidebiliyor. ben devlete yalvardım alın beni askere geri diye; sınavı kazan uzman olarak gönderelim dediler. lan ölmeye gidecez ne sınavı. askerlik yapalı da 13 sene oluyor. askerden gelince hep aynı senaryo işte işsizlik zart zurt herkez az da olsa bi yaşıyor bu olayları. ama amerikada ki gibi askere canım sıkılınca katılabilmek isterdim. askerlik güzel şeyler de katıyor insana.. en azından oradayken insanın saydığı bir gün ve umudu oluyor. sivilde o da yok.

 4. ozan

  filmi izledikten sonra bir köpek sahiplenip komşularınız ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. izlemeden önce bunu da düşünün

HDFİLMCEHENNEMİ.COM