Serenity izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Serenity izle

Serenity izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...

Galaksiler arasında çıkan savaşın kaybeden tarafında yer alan Yüzbaşı Malcolm Reynolds, görevinden ayrıldıktan sonra sahibi olduğu Serenity adlı uzay gemisiyle taşımacılık yapmaya başlamıştır. Kendisine çok sadık bir ekiple çalışır. Ekip üyeleri arasında kavga ve anlaşmazlıklar hiç bitmese de hepsinin ortak özelliği Malcolm Reynolds’a son derece sadık olmalarıdır. Günün birinde Serenity adlı gemisine iki yeni yolcu alır. Bunlar genç bir doktor ile telepatik güçleri olan kız kardeşidir. Pazarlık yaptıkları fiyattan fazlasını ödemişlerdir. Her ikisi de kainata hükmeden koalisyon güçlerinin elinden kaçmayı başaran kaçaklardır. Koalisyon güçlerinin özellikle genç kızı ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (17)
  1. kerem karatosun

    kaan kardeşim teşekkürler tüm filmlerin mükemmel en iyi film sitesi her zaman hdfilehennemidir bundan iyisi başka sitelerde yok bulunmazda zaten...

  2. Bozkurt32

    Filmin sesini beğenmeyen arkadaşlar. İzlenebilecek durumda mı film? Ona göre indireceğim.

    Ayrıca render yapan arkadaş. Bazı filmlerde fps kaybı var. Çok az da olsa film takılır gibi ilerliyor. Normal akışında değil yani. Ya filmi aldığınız yerde problem var ya da render yaparken program düşürüyor fpsyi. Bi bakarsanız ona sevinirim. :)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM