Sessizlik izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Sessizlik izle |1080p|

Sessizlik izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (92 votes, average: 3,35 out of 5)
Loading...

Portekizli genç Cizvit rahipleri Sebastião Rodrigues (Andrew Garfield) ve Francisco Garrpe (Adam Driver), onlara yıllarca akıl hocalığı yapmış Cristóvão Ferreira’nın (Liam Neeson) Japonya’da dinini inkar ettiğin haberini almıştır. Buna inanmakta zorluk çeken iki genç rahip, durumu kendi gözleriyle görüp incelemek, bir yandan da misyonerlik görevini sürdürmek için Japonya’ya giderler. Burada inançlarını gizli olarak sürdüren gizli Hıristiyanlarla birlikte büyük baskı ve zorluklara maruz kalacaklardır.
Sessizlik filmi, Japon yazar Shūsaku Endō’nun 1966’da yazdığı aynı adlı romandan Martin Scorsese tarafından uyarlandı. Kitabın 1971’de Masahiro Shinoda tarafından çekilmiş bir uyarlaması daha bulunuyor.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (55)
  1. hasan er

    hristiyan misyonerlerini, ne denli zorluk cektiklerini filan anlatiyor. tam anlamiyla hristiyanligi öven, japon kültürünü yere sokan bir film. cok agir ilerliyor ve igreniyorsunuz artik hristiyanligi pompaliyorlar.

  2. senarit

    Film Japonya da Hristiyanlık inancını yaymaya çalışan rahiplerin ve bu dine inanan kişilerin ne kadar acı çektiğini dramatik bir şekilde anlatıyordu ben 1. saati az geçmişti sıkıntıdan kapadım, hani islamiyet yayılmaya çalışılırken çekilen filmlerindeki acı çekme öğelerinden bolcana var yani film ajitasyonda nirvana yapmış bir ara bööö geldi isa isa isa

HDFİLMCEHENNEMİ.COM