Sessizlik izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Sessizlik izle |1080p|

Sessizlik izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (67 votes, average: 3,63 out of 5)
Loading...

Portekizli genç Cizvit rahipleri Sebastião Rodrigues (Andrew Garfield) ve Francisco Garrpe (Adam Driver), onlara yıllarca akıl hocalığı yapmış Cristóvão Ferreira’nın (Liam Neeson) Japonya’da dinini inkar ettiğin haberini almıştır. Buna inanmakta zorluk çeken iki genç rahip, durumu kendi gözleriyle görüp incelemek, bir yandan da misyonerlik görevini sürdürmek için Japonya’ya giderler. Burada inançlarını gizli olarak sürdüren gizli Hıristiyanlarla birlikte büyük baskı ve zorluklara maruz kalacaklardır.
Sessizlik filmi, Japon yazar Shūsaku Endō’nun 1966’da yazdığı aynı adlı romandan Martin Scorsese tarafından uyarlandı. Kitabın 1971’de Masahiro Shinoda tarafından çekilmiş bir uyarlaması daha bulunuyor.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (40)
 1. spartacus

  japonyadan kesisler ispanyol engizisyonuna veya zamanın portekizine gitse ciceklerle karsılardı hic suphe yok ve kesinlikle hırıstiyan propagandası icermiyor yersen

 2. kamil

  Mükemmel bir film. Sırf farklı bir dine inanıyor diye egemen toplumun azınlıklara ne kadar gaddarca işkenceler yaptığını, ölümlerden ölüm beğenmek zorunda bıraktıklarını anlatıyor. Doğada insandan başka hiçbir canlı kendi türüne böyle zulmetmez.

 3. engin

  Dünyada 7 milyar insan yaşamakta ve bunların sadece 900 milyonu müslüman yani 6 ,100 milyar insan yanılıyor birbirini katleden müslümanlarmı doğruyu bulmuş

  -1
 4. cnyt41

  Film hareket sevenlere hitap etmeyebilir fakat sakin kafayla izlenebilecek güzel bir film. Hıristiyanlık misyonerliği yapıyorlar kafasını yaşayan arkadaşlar lütfen yorum dahi yazmayın olayın inançla ilgisi yok . her dinde olduğu gibi yaşanan zulum ve insanların inancına bağlılığı işlenmiş . Benzer hikayeleri ecdatlarımız da yaşamış ve diğer dinlerde. İzlemenizi tavsiye ederim.

 5. ceo911

  Ben ilk 20 dakikasından sonra kapattım. Gereksiz bir film. Nasıl 7 üstü almış hristyan olanlar seyretmiş ve beğenmiş olabilirler.

  -23
 6. agoafra

  nıye kardeş suriyede ışid lıler musluman degılmıydı muslulumanlıkmı butun dınlere saygı duyuyor eleştirirken objektif ol sımdı sen dersın onlar ıslamı karalamak ıcın boyle yapıyorlar bende derımkı onlarda buzım ı karalamak ıcın yaptılar

HDFİLMCEHENNEMİ.COM