Sevimli Emojiler izle |HD|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Sevimli Emojiler izle |HD|

Sevimli Emojiler izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 3,06 out of 5)
Loading...

“Sevimli Emojiler” internetin emojiler dolu, perde arkası sahnelerini anlatıyor. Emojiler, e-postalarda ve mobil mesajlaşmada düzenli olarak kullandığımız sayısız ifadeler. İronik olarak bu kısaltılmış ifadelerin, Web’in nasıl çalıştığı hakkında fikri bile yok. Gizemli bir dijital kötü adam, @ simgesini çaldığında tüm elektronik yazışmaları durdurur. Emojiler, sistemi onarmak için korkutucu ve tehlikeli bir maceraya girişirler. Tabi keşke sistemin ne olduğunu bilselerdi… İnternet; tüm sırlarını emojilere açarken, hem emojilere hem de onları izleyen çocuklara heyecanlı anlar yaşatacak.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (7)
  1. eFk

    Filmi sonuna kadar izledim çok mücadele verdim ileri sarmamak için kapatmamak için ve başarı ile sonuna kadar izleyebildim film olmamış becerememişler.

  2. Leonking

    Ogluma indirdim berber izleyelim dedik tabikide emoji filmi zannettim bunu. sonra rus yapimi çakmasi oldunu ogrendim orjinal emoji filminden sogutcakti az kalsin beni. hic guzel degil izlemeyin 5dk zor dayandim oglum begendi cocuk filmi laa bildigin izlemeyin çakmasini berbat. Emoji movie bluray goruntu cikti

  3. ADT

    Şahsi görüşüm; Emoji Filmi'ni izlemeden önce izlendiği taktirde izlenebilir bir film ama Emoji Filmi'ni izledikten sonra en başta görsellik açısından filmi izleme isteğiniz kalmıyor! Açıkçası filmi ilk açtığımda Emoji Filmi'nin kesilmiş bir sahnesi diye düşündüm, emoji tarihçesini belirli bir dönemden günümüze kadar olan kısmını görmemiz istendiğini düşündüm ama... Bilmiyorum, dediğim gibi iki film arasında kıyas yapıldığında ilk bunu izlediğiniz taktirde film izlenebilir gibi geldi bana.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM