Sır Peşinde izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Sır Peşinde izle

Sır Peşinde izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,08 out of 5)
Loading...

Film, kayıp bir çocuk ile ilgili büyük gizemi çözmeye çalışan bir dedektifin hikayesini anlatıyor. Bu gizemli davada baş şüpheliler ise bundan 7 yıl önce bir çocuğun ölümünden sorumlu tutulan iki kadındır…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (12)
 1. Ayten

  ALiCE'i anlamak ..

  Spoiler ...Filmin en başından alice'in ne kadar problemli birisi OLDUĞUNU anlamak mümkün fakat gizem ve gerilim hiç bitmiyor . Sürükleyici ve herşey dozunda . Alice tv programına çıkmak istiyorken bize seri katil profili çiziyor . Öte yandan Annesinin Bulduğu günlükte , özgüveni olmayan mutsuz bir çocuk... Alice daima kendini suçluyor . İnsanların onu şişman olduğu için sevmediğini düşünüyor . Ve asıl Şaşırtıcı olan ise çocukları çok seviyor olması ve tek istediği çocuk sahibi olmak istemesi . Film çok güzel kesinlikle tavsiye ederim .

 2. Nigar

  bu ne ya iyrenc bi film.zaman kaybi.suretli bi sey olacaq deye bekledim. ama hic bi sey olmadi. bence hic kimse izlemesin.

 3. nevzati

  İzlenebilecek bir film ancak çok fazla KARANLIK neredeyse filmi yarım bırakacaktım çok uğraşmışlar filmi karartmak için sanki. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM