Snowden izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Snowden izle |1080p|

Snowden izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (151 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Edward Snowden (Joseph Gordon-Levitt) askerde iki bacağını da sakatlaması sonucu zorunlu olarak terhis edilir. Ülkesine hizmet etmek için yanıp tutuşan bu genç, şansını bir de CIA’den yana kullanmayı dener ve elemeleri üstün başarıyla geçer. CIA’deki özel bir birim insanların e-postaları, yazışmaları gibi tüm internet ortamı hareketlerine bakarak, cep telefonu ve web kamerası ile takip ederek herkesi izlemekte ve bir profil oluşturmaktadır. Edward Snowden kıvrak zekasıyla, halktan gizlenen bu olayı ifşa etmeyi ve devletle ilgili ulaştığı önemli verileri doğru insanlara teslim etmeyi kendine görev edinir.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (78)
  1. Derbeder45

    Dünyada neler olmuşta haberimiz yokmuş ya vay be 3. Dünya savaşı nedenide olabilirdi bu abimiz hani ya neyse ki kriz çıkmamış dünyada :D

  2. recoo

    Bence; gerçek bi hikayeyi anlatmasının yanı sıra filmin ana teması gerçekten çok iyi işlenmiş .Kim ne derse desin bu adamlar sinema konusunda çok usta.

  3. saner

    Hakkını savunan mısın ? yoksa vatan sever misin ? olay bu. Sen her farklı dildekini, dindekini, renkdekini düşman olarak adlandırırsan vatan sever oluyorsun.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM