Some Kind of Hate izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Some Kind of Hate izle

Some Kind of Hate izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...

Lincoln’ün lise yılları hiç iyi geçmemektedir. Evde babası tarafından istismara uğrarken okulda da kabadayılar tarafından işkence kendisine işkence edilmektedir. Sonunda buna daha fazla dayanamaz ve karşılık verir. Fakat bu karşılık ona, yazı sorunlu çocuklarla beraber bir çölün ortasındaki bir kampta geçirme zorunluluğu getirir. Bu ortamda da istismar farklı bir yüzle ortaya çıkar ve Lincoln için hayat yeniden bir işkenceye döner. Yine böyle bir olay anında Lincoln karanlık bir bodruma saklanır ve kendisine işkence eden çocukların acı çekmesi için bir dilek diler. Karanlık, Moira adında bir kızın hayaletiyle cevap verir. Moira da Lincoln gibi istismara uğramış ve ölmüştür. Lincoln’ün intikamını almasına yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (8)
  1. Davut01

    Filimde korkudan eser yok konusu güzel orta derece iyilikte birfilim izleseniz birşey olmaz ama izlemesenizde birşey kaybetmezsiniz

  2. heradot

    bu sitede kızdığım tek şey filmi durdurduğunda kaldığın yerden devam edememen izleyenleri çıldırtmak içinmi yapıyo bu admiler yada sitemi dandikleşti.

  3. izleyici

    bu filmin izleyiciler tarafından izlenip ''güzel'' kelimesini yoruma koymasını saçma buluyorum o anki psikolojilerinin nasıl olduğunu ortaya koyuyor.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM