Suburbicon izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 hafta önce eklendi
Suburbicon izle |1080p|

Suburbicon izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...

Suburbicon, ucuz evleri ve biçilmiş çimleriyle birlikte huzurlu ve cennet gibi bir banliyö mahallesidir. Aile kurmak için mükemmel olan bu yerde, 1959 yılının yazında Lodge ailesi tam da bunu yapmaktadır. Ancak bu huzurlu görüntünün ardında rahatsız edici bir gerçek bulunmaktadır. İyi bir eş ve baba olan Gardner Lodge, (Matt Damon) mahallenin ihanet, aldatma ve şiddet dolu karanlık köşelerini keşfe çıkmak zorundadır. Bu, çok sorunlu olan insanların çok kötü kararlar vermesinin öyküsü.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (19)
 1. baber

  Çok uzun zamandır bu siteden film izliyorum. Galiba ikinci yorumum. Matt Damon bu filmde nasıl ve neden oynamış anlamıyorum. Çok ağır ilerleyen ve ilerledikçe de hiçbir şey olmayan konusu basit oyunculuk çok da iyi olmayan bir film. Sadece izlensin diye bir kaç ünlü oyuncu oynamış. imdp 2 bile fazla.

 2. ayca

  Güzel bir film puanının düşük olması siyahi komşularına yapılanlardan dolayı diye tahmin ediyorum.filmde iki konu var ve geri planda anlatılan konu filmin ana konusu bence.

 3. Ca

  Ben begenmesim. Oyuncular belkide beklentimi yukseltti. Agir ve bogucu bir tempoda ilerledi ve zor dayandim sonuna kadar. Tskler

 4. Mahmut

  5.4 puan bu filme yakismiyor 1 yada 2 olmali gercekten sıkıcı bir film konusu da o kadar basit ki . Tam bir vakit kaybi.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM