Sucker Punch izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Sucker Punch izle |1080p|

Sucker Punch izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...

“Sucker Punch” genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hikâyesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi. Zaman ve mekân sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (19)
 1. CulturalHeritage

  Bence kadın haklarını ve psikolojik travmaları oldukça güçlü bir şekilde ele alan bir film. Zack Snyder'ın anlatmak istediğini neden kimse anlayamıyor acaba. Belki de bilinçaltımıza hitap ettiği için insanların nefretini kazanmıştır. Kısacası bu yönetmenden çıkan anlamlı bir diğer film. Filmin teması zaten kendi ayakları üzerinde duran ve erkeklerin zorbalığına karşı koymaya çalışan kadınlar üzerine. Bunu da anlayamayacak olan varsa, lütfen gidip Avengers izlesin. Hem olmayan bir organı yormaya değmez, hem de kızıl kafa Scarlett onun iştahını doyurur.

 2. mahmutcetinn

  Film beklentinin altında , saçma bir senaryo ile bir ana fikir sunulmaya çalışılmış . Bence vakit kaybı . Fakat yükleyenin emeğine saygı tabi ki :)

  -8
 3. nuri

  kaan dostum filmi izlemek için sanırım 3 weya 4 gün beklemeliyiz,abi filmi actık 2 saati gecti hala filmin yarısına gelmedi.hadi biraz dolsun diye bekledik 1 saat yerinden kıpırdamıyor.internetdenmi dedik başka siteden baktık o sitede normal.ben uzun zamandır filmleri burdan izliyorum we zekle bakıyor we tawsiye ediyorum arkadaşlara.emeğine saygı duyuyır we takdir ediyorum ama bazı filmleri inanki saatlerce bekliyor we bakamıyoruz buna bir care düşünürsen sewinirim,yok senden kaynaklanmıyorsa çok özürdileriz.sitene herzaman izlemeye dewam edicez dostum:)

  1. kaan

   Nuri, her film sitesi filmleri rus sitelerine yuklenıyor, site sadece arayüz. Etken ne bilmiyorum ama özellikle 1080p filmlerim kendim yüksek çözünürlükte ripliyorum yani en iyi denilen siteden bile daha fazla bitratede bu filmleri yüklüyorum. sana tavsiyem idm ile filmi indirip izlemen kesin çözüm sana.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM