Tamasha izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Tamasha izle

Tamasha izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (246 votes, average: 3,15 out of 5)
Loading...

Genç bir Hint kadın olan Tara (Deepika Padukone), Fransa’nın Korsika adasında tatil yaparken her şeyini kaybeder. Çok zor durumda kalan Tara’nın yardımına o sırada orada bulunan Ved (Ranbir Kapoor) yetişir. İkili çok zaman geçirirlerken birbirlerine sadece yalan söylemek üzere anlaşırlar ve bir hafta boyunca çok keyifli zaman geçirirler. Ancak Tara sonunda ülkesine döner.
4 yıl sonra Ved’le yeniden karşılaşan Tara büyük bir hayal kırıklığı yaşar, nitekim Ved onun tanıdığı gibi biri değildir. Nitekim ikisi de rol yapmışlardır. Bu olay üzerine Ved, Tara’nın kalbini kazanabilmek için kendini yeniden keşfetmek için içsel bir yolculuğa çıkar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (18)
 1. yasemin

  insanın kendisiyle ilişkisi başta olmak üzere, ilişkilere harika bir vizyondan bakmayı sağlayan mesaj içerikli bir film, harikaydı

 2. Büşra k.

  Olmadığını gibi asla davranma her yaptığın rol seni senden uzaklaştırır. Film ve sitenizin kalitesi için gerçekten çok teşekkür ederim.

 3. nihan

  Kesinlikle mükemmeldi çoçukluğunu at yarışı yolunda kaybettiysen bi nebze umut taşıyorsa hayat keyifle ve bol bol anlamlarla izlenebilir.

  çok tesekkürler admin...

 4. masha

  valla ahım şahım bi film değil bu kadar puan almasına şaşırdım.. iki günde izledim:)) sıkıldım kapattım yarım kalmasın diye terar izledim:)) bide o güzelim kızın yanına o adam neci öyle:P çok amerikanvari bi film özenti buldum. ama şu dikkatimi çekti hint filmlerinde hep baskıcı aile yapısını ve eğitimi eleştiriyorlar. bu arada söylemeden geçemicem AMİR KHAN filmlerinin yanından geçemez bu..

HDFİLMCEHENNEMİ.COM