Tanrı’nın Kitabı izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Tanrı’nın Kitabı izle

Tanrı’nın Kitabı izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

Amerikan yapımı filmi Albert ve Allen Hughes kardeşler yönetmiş. Kardeşler bu filmle ”From Hell” (Cehennemden Gelen) filminden beri ilk defa biraraya geliyorlar.Başrollerini ise Denzel Washington , Gary Oldman , Mila Kunis , Paylaştığı ” The Book of Eli” Distopik bir gelecekte geçen aksiyon / Gerilim türünde bir yapım.Filmde Güneş patlaması sonrası kavrulmuş dünyada sağ kalanların yaşam mücadelesinde Eli (D.Washington) adlı bir adamın yok olmanın eşiğine gelen insanlığı kurtaracak olan bir kitabı koruma mücadelesini anlatıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen: ,
 • Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
 • Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (8)
  1. citywolf

   sizlerin film anlayışı nedir bilmem ama... bu film benim en'lerimden biridir. bi çok film izledim 10 binden fazla arşivim var ve IMDB olarak düşük tutmuşlar... bana göre en az 9.0 olmalı. bizim insanımız hayal dünyasında yaşadığı için bilim kurgu, yaratık, yızların ötesinde gibi saçma filmlerin hayranı oluyorlar...

  2. uFLeNTi

   ara ara bazen bu tarz eski filmlere bakınıyorum. ama bunun linkleri ölü. ilgilenilirse memnun kalırım. iyi çalışmalar emeklerinize ellerinize sağlık.

   -1
  3. ORHAN SANDIKCI

   Konusuyla "Ben Efsaneyim" filmini andıran, ağır tempoda ilerleyen, çok fazla hareket ve aksiyon içermeyen izlenebilir orta derecede bir filmdi. İçeriğinde dünyanın kurtuluşunun sadece İncil'e bağlamış olmaları nedeniyle Subliminal mesaj verildiği kanısındayım. En beğendiğim yönü ise, çekilen dönemin güzel yansıtılmış olmasıydı. Sanırım izlediğim Denzel Washington filmlerinden ilk kez arşivime almadığım bir filim olacak.

   -2
  HDFİLMCEHENNEMİ.COM