Tedavi izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Tedavi izle

Tedavi izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (52 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...

Gizemli ve psikolojik gerilim türündeki yapım, bir hasta-doktor ilişkisine odaklanıyor. Alanında uzman fakat oldukça ukala bir psikiyatrist olan Xu Ruining, hastaları üzerinde hipnoterapi kullanmaktadır. Ancak ailesi tarafından da terk edilen gizemli bir hastası, hayaletleri gördüğünü iddia edince, hayaletlerin varlığına inanmayan Ruining, Ren Xiaoyan üzerinde hipnoz denemeye karar verir. Ruining, bir gün Xiaoyan’ın rüyasına konuk olur ve hastası konusunda büyük bir tedirginlik yaşamaya başlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (53)
 1. bartı

  Bu ne abi.. beğenenlerde kendini oo benim beynim çok gelişmiş düzeyde ben anladım oğlum havasında galiba..bu arada freud benim lise dönem ödevimdi ...yemin ederim zaman kaybı filmi tavsiye edenden de bidaha tavsiye almamak en iyisi.

 2. tamer

  Merhaba arkadaşlar. Film denildiği gibi psikolojik bir film ve yorumlarda ezici çoğunluğun bahsettiği gibi güzel bir film.Freud'un İd,Ego,Süperego çatışmasından tutun bilinç,bilinaçlatı kavramlarına değinen bir film. Hipnoterapi yöntemi de esasında ilk zamanlarda freud un kullanıp sonradan bıraktığı bir bilinç altına ulaşma yöntemidir. son zamanlarda ülkemizde de tanınmaya başlanmakla beraber çoğu uzman taradından kullanılmaktadır. konu daha çok sapmadan,ila bu alan (psikoloji) ile uğraşmanıza gerek yok. bilgi seviyesi seyir zevki yüksek olan bir film.

  -2
 3. by MEDET

  bi kaç kaliteli hayalet sahneside olsa süper olurdu, yinede güzel film izlemeye değer.emeğe saygı, admine teşekkür :)

 4. misafir

  belki filmle ilgili büyük beklenti içine girmiş olduğumdandı bilemiyorum ama ben umduğumu bulamadım bu filmde. sonunda amaaannn bumuydu sakladığınız gizem? falan oldum. çok beğenmedim. gerilmedimde pek.

 5. hsyn

  yavaş ilerlediği düşünülebilir fakat dikkatle izlendiğinde kalitenin farkına varılır. gerçekten etkileyici senaryo. teşekkürler admin

HDFİLMCEHENNEMİ.COM