Teen Wolf 6.Sezon izle

503
Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
ALTERNATİF
ALTERNATİF
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (108)
 1. Şüheda

  Sizler neden böyle yaptınız anlamadım. Scoot zaten gerçek gücünü ortaya koydu. Ya Peter gibi canavar olup adam öldürücekti ya da zekasıyla kazanıcaktı. Bu dizi ayrıca adı üstünde gençlik dizisi. Yok sonu böyle yok sonu şöyle. Siz ya gerçekten diziyi anlamadınız ya da burda izlemiş ama unutmuş gibi davranıyorsunuz. Bu gerçek bir savaş dizisi değil gençlik dizisi bunu aklınıza kazıyın.

 2. uğur

  Koskoca 6 sezon geçti a,b diye ayırdıkları sezonları da düşünürsek kaç bölüm geçti ha bu sezon ha bu sezon diye diye dizinin finali oldu bizim kurt kediden öteye geçemedi ya ölseydi yada birini öldürmek zorunda kalıp gerçekten durdurulmaz bir güce filan çıksaydı da bari hiç olmazsa son bölümde rahat etseydik bu ne arkadaş.

  -2
 3. sevmedim

  leş gibi bir sondu izlediğime lanet edecek düzeye geldim ne gerizekalı bir sondu böyle kimse bu gerizekalıya teklifte bulunmayınca diziyi aldı böyle 2 sezoon daha yürütmeye çalıştı içine sçtı dizinin ss

  -3
 4. ali

  bu kanimayı kabile boyu durduramamışlardı,dizinin başında insanı zar zor dövdü iyice cılkı çıktı dizinin bitsede kurtulsa.Scot'u hiç saymıyorum bile sözde gerçek alfa gelen vuruyor giden vuruyor.Tam ergen dizisi oldu.

  17
HDFİLMCEHENNEMİ.COM