Terminator 3 : Makinaların Yükselişi izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Terminator 3 : Makinaların Yükselişi izle

Terminator 3 : Makinaların Yükselişi izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...

John Connor’ın yargı gününün engellenmesine yardım edişinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmiştir; bu yargı günü, Skynet’in son derece gelişmiş makineler ağının kendi bilinçlerini kazanıp, insan ırkını yok etmek üzere programlandığı gündür. Ancak, Skynet’in Connor’ı öldürme ve insan ırkına savaş açma girişimlerine rağmen, 29 Ağustos 1997 günü geldiğinde, herhangi bir olay olmamıştır. Artık 22 yaşında olan Connor “kayıt dışı” yaşamaktadır: Ne evi, ne kredi kartı, ne telefon numarası, ne de işi vardır. Yaşadığına dair hiçbir kayıt yoktur. Skynet tarafından izinin bulunmasına imkan yoktur. Ta ki Skynet’in o güne dek ürettiği en gelişmiş cyborg öldürme makinesi T-X geleceğin gölgelerinden çıkıp gelene dek. Hadefi T-1000 tarafından yarım bırakılan işi tamamlamak üzere geçmişe gönderilen bu makine, güzel olduğu kadar da güçlü ve acımasızdır.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen:
 • Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
 • Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (7)
  1. genesis

   Filmleri ilk çıktıklarında sinema çekimi falan izliyorum sinamaya gitmeye üşeniyorum .Sonra aradan 1 veya 2 sene gEÇİYOR.. sonra ya bu filmi ben sinama çekimi izlemiştim diyorum.... sonra o filmi ilk defa izler gibi keyifle izliyyorum...Filmleri izlemeyi UnutMak bile ne kadar güzel bir durum haline gelebiliyor .. :)))))

  2. bayramak

   admin son yapılan yorum sekmesini menü olarak anasayfaya eklersen çok güzel olur insanların ne yorum yaptıgını herkes gorur daha iletişimsel bir site olur

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM