The Bodyguard izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
The Bodyguard izle

The Bodyguard izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

The Bodyguard 2016 filminin konusu: Klan liderleri öldükten sonra köyünü terkeden Wu-Lin, Fei-Fei’nin korumalığını yapmaya başlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (21)
 1. aytaç

  bu nasıl çeviri admin kardeşim.12:20 den itibaren yazılan alt yazıda gençliğinde türkan şoray a benziyordu şimdi ise bülent ersoy doğru çeviri bu değil ki filmin tamamında çeviri hatası var.böyle bir ithamda bulunmak istemiyorum ama çeviri ciddiyetle yaklaşılması gereken bir konu ve bu site geçmişi olan bir site.ciddi ve profesyonel bekletimiz var.çeviri baştan aşağı düzeltilmeli ve dalge geçilmemeli.geçmişte filmin özeti kısmında kişisel yorumla anlatım vardı bu düzeltildi.çeviride düzeltildi mi tamamdır.birde son olarak eskiden yeni çıkan filimler ilk olarak sizde çıkardı bu verimliliği kaybetmeye başladınız umarım bu durumu da iyileştirirsiniz saygılarımla.

 2. Rome54

  Kimisi; - bu film "Sevgili Muhafız Dedem" ile aynı demişler. Bilmeyenler için açıklayayım:

  Filmin iki ismi vardır. Biri "The Bodyguard" diğeri de " My Beloved Bodyguard" tır. Türkiye'de " My Beloved Bodyguard" - " Sevgili Muhafız Dedem " diye çevrilmiştir. Yani aslında karışıklık yok.. Film aynı zamanda orjinal isimlerinden biri olan "The Bodyguard " ismini taşıyor!!!

 3. sedat

  s.a 15 20 gün önce sevgili muhafız dedem olan film şimdi adı ve konusu değişmiş olarak karşımızda övgü ve teşekür edeaz rdim her zaman ama biraz dikkat eden yokmu orda biraz ayıp oldu size yakışmadı konu bile yazmışsınız filme

 4. aliksan

  Hdfilmcehennemi'ne özellikle çevirmene teşekkürler Türkan Şoray,Bülent Ersoy ve Cüneyt Arkın eklemeri arada okurken güldürmesi hoş oldu :)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM