Simülasyon izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 11 ay önce eklendi
Simülasyon izle |1080p|

Simülasyon izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (197 votes, average: 3,99 out of 5)
Loading...

En iyi online bilgisayar oyuncuları ve esrarengiz bir turnuva. Oyunda birinci olanın ödülü $100.000. Sanal gerçeklikte çığır açan yeni bir savaş oyunu bu. Oyuncular, son teknoloji ile donatılarak hazırlanmış kıyafetleri ve ekipmanları sayesinde tamamen oyunun dünyasına giriyorlar. Fakat kendilerini bir savaşın ortasında bulan genç ‘gamer’ları daha da büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu gizemli simülasyonun gerçeklik seviyesi tahminlerinin çok ötesindedir. Oyunda ölürsen, gerçek hayatta da ölür müsün?

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (135)
 1. Ahmet Taner

  Film gerçekten güzel arkadaşlar konusu,efektler,oyunculuk ara ara yapılan şakalar ile film gerçekten harika olmasına rağmen oyunda müslüman olan gencin terorist nicki taşıyo olması ve korkak bir insan gibi görünmesi altında yatan bir çok şey vardır her ne kadar müslümanların aleyhine olan bir film olsada izlemenizi tavsiye ederim.

 2. Kalite Sever

  Bu filmi şunlar izlemesin ; Gamer olanlar , Hollywooda Alışkın olanlar , iyi film ile kötü filmi ayırt edebilenler , Sinirli olanlar. Gerisi izleyebilir ben izlerken sinir küpü oldum tavsiye etmem.

  -2
 3. Yakub

  Film kısaca 8-10 gencin sanal gerçeklikle similasyon bi oyunu kazanmaya çalışma hikayesini anlatıyor, ama işin içinde başka işlerde var spoiler vermiyeyim.

  Yorumlayacak olursam,konu ve hikaye güzel 6 puanı hakederdi,sadece film az daha uzatılıp biraz daha detaylandırılabilirdi bazı sahneler üstün körü geçilmiş azcık daha kaliteli bi senarist ve yapımcının elinde efsane bir film olurdu.

  Son derece sürükleyici sıkmıyor hep merak ediyorsunuz ne çıkacak diye,izlenebilir bazı arkadaşların yazdığı kadar berbat ve vasat değil,izleyin derim.İzledikten sonra bence sizde benimle aynı görüşlerde olucaksınız.Başka yorum okumaya çalışma bas play'e konusu ilgi alanına giriyorsa.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM