The Channel izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
The Channel izle

The Channel izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,44 out of 5)
Loading...

Ölümden dönen ergen bir genç bir süre sonra kötü bir ruhun hayatına girmek için bağlantı kurduğunu keşfeder…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (23)
 1. Artık Türk korkularını izledikten sonra bu siyah gölgeler bildiğin "Cıvık" afedersin :D Yer yarılmasında da gofreti ikiye bölmüşler gibi. Korku filmlerinin akıbeti bu. İzlenesi olanlar çok azdır ve bu cidden çok amatör, başarısız bir film.

  -1
 2. aytacvrl

  berbat bir senerya. uyduruk oyunculuk ve aşırı klişe sahneler. film başlarken anlayacaksınız. inat edip izlerseniz zaman kaybınız olacak.

  -2
 3. muhammed

  akın kardeşim adı üstünde filim bilim kurgu o tarz şeylerden gerçeklik bekleme zaten, ama allaha inancın varsa kuran ı kerime inancın varsa dabbeyi izle gerçek o işte başkada gerçek bulamazsın. yada belgesel izle :)

  -4
 4. akın

  arkadaşlar herkesin izleme beğenme algılaması farklı,Bence bu insan karakteri ile alakalı sizin çok beğendiğiniz bir filimi bir başkası beğenmez örnek ben herkesin çok begendiği 7.5 8.5 imbd puanı almış alaycı kuş ironman batman tarzı filimler benim neznimde 2 puan dahi etmez ,çünkü ben filimlerde realite ararım her ne kadar filim olsada olasıklık ihtimalini ararım, bundan dolayı çoğu zaman gerçek hayattan esinlenmiş filimleri izlerim.dolasıyla bilim kurgu korku filimleri bana hep saçma yapmacık gelmiştir,ben bu tür filimleri izlerken rol yapıldığını çabuk kestirim dolasıyla tüm zevkim kaçar tabi herkesin bakış açısına saygı duymak lazım

  -14
  1. Yunus

   Akın, iyi eyvallahta bizde film hakkında yorumda bulundun sanıp okuyoruz bilader. Başka bir yerde anlatsaydın bari düşüncelerini.

   38
HDFİLMCEHENNEMİ.COM