The Frame izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
The Frame izle |1080p|

The Frame izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...

İki yabancının hayatları imkansız bir şekilde karşılaşır. Alex, tehlikeli bir kartel için düzenli bir şekilde çalışan kuryedir. Sam ise bir yandan geçmişinden kaçmaya çalışırken diğer yandan da dünyayı kurtarmaya çalışan azimli bir askeri doktordur…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (30)
 1. kadir

  Çok güzel bir film. Yaşamın tek kişilik olduğunu ve buna Tanrı' nın da dahil olduğunu çok net anlatmış. Daha ne olsun? Mutlaka seyredin ve izlerken kendinizi ve yaşamınızı sorgulayın. İyi gelecektir.

 2. ilayda

  filmi beğenip beğenmemek kişiye göre değişir.psikolojik bir film arkaşlar psikolojik ve sakin filmleri seviorsanız izleyin.sonunun patlama etkisi yapmasını bekledim ama olmadı.benim pek hoşuma gitmedi.ne aşk flmi ne macera.sadece meraktan izlenen bir film.bu konuyla daha gzl bir senaryo yazılabilirmiş..

 3. Ekincix

  arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum gerçekten,. yorum yaparken altına yaşlarınızı da yazarsanız dikkate daha çok alınırsınız, yorumunuzu okuyan kişinin faydası için,. teşekkür ederim.

 4. erhan

  filmin ana teması müzik ruhun gıdasıdır. benim çıkarımım bu oldu. :) izlenilebilir. son ana kadar filmin ne olduğunu anlamıyorsunuz. ama son dakka da yine anlamıyorsunuz. hedefe ulaştıran bir film değil yolda olmayı anlatan bir film. değişik.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM