The Giver izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
The Giver izle |1080p|

The Giver izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Lois Lowry’nin romanından sinemaya uyarlanan film tamamen hayali bir dünyada geçiyor. Bu dünya insanların geçmişlerini hatırlamadığı bir dünyadır. Yani insanlar ne hastalıkları, ne de suçu hatırlıyorlar burada. Ta ki 12 yaşında ki Jones, “The Giver” isimli yaşlı adamın geçmişi hatırladığını keşfedene kadar…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (66)
 1. Ak-Wizard-Merlin

  Aşk,Sevgi,Duygular,Umut,Savaş,Kan,Nefret,Kaos,Ölüm,Yalan,Müzik,Renkler,Mutluluk,Yargılama,İnancın,Dinin,Cinayet,Hırsızlık,Dolandırıcılık,Kar,Yağmur,Hislerin...Olmadığı "hiçbirşeyin"olmadığı bir hayat nasıldır sizce ? İyimidir...? Kötümüdür...? Huzurlumudur...? Huzursuzmudur...?
  Bu film bana sorarsanız dostlar.Bizden çok çok sonraki nesillere birnevi gönderme diye biliriz...Tek kelime ile "MUHTEŞEM" bir film kitabı daha güzel tabikide ama filmini'de güzel uyarlamışlar...İyi seyirler.

 2. aticevik

  Belkide ilk defa bir filme yorum yapıyorum. Her film izleyenlere birşeyler katar, imdb'si ister 2 olsun ister 5 ister 8 , birisinde bir kelimenin ingilizce telafuzunu bir başkasında bir milletin kahvaltı kültürünü bir başkasında bir dünya görüşü. İnsanların sistemin çarkları arasında nasıl kontrol edildiği fikrini uyandıran bir konusu var, birileri hayatımızla ilgili kararlar alıyor ve bizler bunlara uymak zorunda kalıyoruz, ne zaman okula başlayacağımıza hangi saatlerde gidip hangi dersleri alacağımıza, yada vatanseverliğin nasıl olması gerektiğine doğa ve hayvan sevgisinin derecesine,Etik ve ahlaki kurallar,v.s Örnek, bana sevgilinize hediye almanız gereken tek bir gün söyleyin desem muhtemelen çoğunuz 14 şubat diyecektir, ve o gün tüm sevgili sahiplerinin %80 - 90 ı hediye beklemekte ve almaktadır, bunun gibi dayatmalar ve gelenekler ile gerek kendi ülkende gerekse tüm dünyada her insanın hayatlarına müdahale ediliyor. En özgürüm diyen insan bile tekrar hayatını gözden geçirmesi gerekliliğine sürükleyen bir film idi. Tavsiye ederim.

 3. kpssmagduru

  filmin ilk 15 dakikasında temsili falan değil resmen kendimi gördüm ^^ uzun zamandır her yıl aynı bu şekilde kpss ye giriyorum sonuç atanamadan ortada sap gibi kalmak :( bölümüme dahil olan herkes atanıyor bir tek beni es geçiyor sistem. sistemin hakkımda farklı planları var sanırım.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM