The Inhabitants izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
The Inhabitants izle

The Inhabitants izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 2,81 out of 5)
Loading...

Genç bir çift, New England’da bir pansiyon satın aldıklarında, ödediklerinden fazlasına sahip olduklarının farkında değillerdir. Karşılarına çıkacak şeyin duvarları arasında korkunç bir sır saklayan eski bir ev olduğundansa hiç haberleri yoktu.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (9)
  1. Serkan

    Kolay kolay bir filme kötü demem ama gerçekten kötü bir yapım olmuş,sonu çok vasat bitti,filmin çeviriside bu kadar kötümü yapılır be kardeşim "çamaşır makinasını" bulaşık makinası diye, öfkeliyi "deli" diye,hayır iyi değilimi "hayır iyiyim"diye çeviri hataları belki yüzden fazla hata bu kadarına pes.google translate daha iyi çeviri yapardı.konu kısır sürpriz bekledik bir şey çıkar diye sürpriz yok 3.dakikada 6yaşındaki çocuk sonunu tahmin eder,DİKKAT yazının buradan sonrası spoiler içerir...o eve gelen 3 genç ne amaçla eve giriyor sebep ne? yönetmen girin kadın sizi öldürsün demiş girip ölmüşler önceki sahnedede uyuşturucu kullandıkları falan gösteriliyorki güya kadın intikam aldı kendince.evi satan genç kadın filmde bir daha görünmedi,bu hayalet istese o kadınada çocuk doğurturdu :) Evin satılmasına gerek yoktu,,adam kadından kaçıyor merdivende bıçaklanıyor,dönüp kadına odunla bir vursa beyin travması geçirtir vs vs....amacımız emeğe saygısızlık değil paylasan arkadasın emeğine sağlık

  2. Kenan Bezgin

    Siz vasat yorumlarına boş verin türünde iyi bir örnek film sonuna kadar merakı, heyecanı ve korkuyu yüksek dozda tutabilmeyi başarıyor.Sahneler ürkütücü, bir korku filminden almak isteyebileceğiniz hazzı sonuna kadar yaşatıyor iyi seyirler.

  3. oğuzhan

    kendi türleri arasında kaliteli bir film. ancak bir korku sever olarak, bu tip filmler için sağlam bir bütçe gerekli ve kadro zengin olmalı.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM