Istakoz izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Istakoz izle |1080p|

Istakoz izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (621 votes, average: 3,01 out of 5)
Loading...

Çok da uzak olmayan bir gelecekten ilginç bir distopya öyküsü anlatıyor bize The Lobster. Yalnız kalmış, ilişkisi olmaya insanların tutuklandığı, alternatif bir gelecekte geçen öyküde, bekar insanlar korkunç bir otele yerleştirildikten 45 gün sonra, kendileriyle eşleşen kişiyle ilişkiye başlamak zorunda kalıyorlar. Eğer ki ilişkilerinde başarıyı yakalayamazlarsa, ölümün kol gezdiği bir ormana sürgüne gönderiliyorlar.

Yıl - Ülke: (), , , , ,

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Colin Farrell, Rachel Weisz, Lea Seydoux, John C. Reilly, Roger Ashton-Griffiths, Jessica Barden, Rosanna Hoult, Ashley Jensen, Ben Whishaw

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (71)
 1. Yalçın Baykul

  Çok farklı ve sıradışı bir yorum. Yönetmen Yorgos Lanthimos bundan sonra adını hıç unutmayacağım bir isim olacak. Kutlarım.

 2. numan

  senaryo ve kurguyu kendi basit dünyamıza uyarlamaya çalışarak dumura uğrayan arkadaşlar beğenmemişler elbette kişisel görüşler bunlar. filmin tamamında etkisini gösteren "insan-hayvan metaforu" kısmına alışıp izleyebilirseniz çok şey anlaşılıyor. filmin finalinde sevdiğinin kusuru sebebiyle kendinden feragat edilmesi bence gayet etkileyici idi. emeği geçenlere teşekkürler

 3. halityas34

  collin farrell i böyle salak bir senaryoda oynamaya nasıl ikna etmişler? gerçekten bu konuyu ancak bir aptal yazmış olabilir.

  -9
HDFİLMCEHENNEMİ.COM