The Mist 1.Sezon izle

98
Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
The Mist 1.Sezon izle

The Mist 1.Sezon izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (48 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

Meşhur Stephen King romanı The Mist daha önce sinemaya uyarlanmıştı. Şimdi de dizi versiyonu ile geliyor karşımıza.Küçük bir kasabayı kaplayan sisin ardından yaşanan yoğun kargaşa ile gerileceğiz.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Diziler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (28)
 1. adil

  Şehvet insan türünün varlığını sürdürebilmesi için zorunlu ve güçlü bir olgu.Yanlış yönlendirilmeside mümkün tabi.Homoseksüel , ensest , sübyancı ilişkilere doğru kanalize edilmesi halinde irade ve bilinç sahibi olmayan bireylerde görülmesi mümkündür. Çok güçlü olduğu için kurtulmakta o kadar zor olabilir. En kolay yolu hiç bulaşmamak diyenler sahneleri atlayabilir veya hiç izlemezler olur biter.

 2. harun

  homofobi bir hastalıktır tedavi olun. Sizi rahatsız ediyorsa sizle alakalı bir sorun vardır. Ortada rahatsız olunacak bir şey yok. rahatsızlık sizinle alakalı

  -4
 3. coco

  eşcinsellik özenmeyle olunacak bir şey değildir, sadece Amerika'da değil tüm dünyada tarih boyunca eşcinsellik varoldu ve olacak, bu ne utanılacak ne de övünülecek bir şey, hayatın kendisi, filmler de hayatı anlatırlar...içler acısı olacak çok başka problemler var.

 4. ertugrul-istanbul

  çoğu dizi ve film de artık eşcinselliği empoze etmeye başladılar. özendirilecek ve meşru edilecek bir durum değil, amerikanın hali içler acısı.

 5. Levent33

  5.bölümde sesde kayması var ok.ru ve 3.alternatif de aynı durum,2.alternatif ise video silinmiş galiba 2.de
  kolay gelsin...

HDFİLMCEHENNEMİ.COM