Kurt Baskını izle |HD|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Kurt Baskını izle |HD|

Kurt Baskını izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 votes, average: 3,72 out of 5)
Loading...

Carla, Adam ve kızları Sophie bir gece, en yakın komşu çiftlikten kilometrelerce uzaktaki ıssız çiftliklerinde vahşi köpekler tarafından kapana kıstırılırlar. Köpeklerin eve sızmak için yaptıkları birkaç denemeden sonra artık geceyi sağ atlatabilmek için tek çareleri kalmıştır: Evden çıkarak kaçabilmek…

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (40)
 1. hasan yıldız

  Ulan kurtların en keskin duyusu olan koku alma ile dalga geçen çok aptalca bir film.Tam bir zaman kaybı...

 2. kndz

  Filmde mantık arayacaksanız film izlemeyin arkadaşlar.Sonuçta altı üstü film yani,amaç korku,gerilim kurtların doğası adlı bir belgesel değil, ayrıca bir kurt sürüsü tek başına bir insandan korkar diyen arkadaşım kurt sürülerinin bol olduğu bölgelerde yalnız gez bakalım aç kurtların hışmına uğrayınca film falan umuruna olacak mı bakalım..

 3. Fatih

  Heyecan bakımından fena değil. Ama mantık hiç arama. Nasıl bi köpekse levye işlemiyor kafası betondan camlardan giriyor çıkıyor falan saçma sapan bir film.

 4. Günay

  Çox yaxşi filmdi hele menim kimi gece yarisi qaranliğda izleseniz qorxu ve heyecan dolu anlar yaşaya bilersiniz teşekkürler

 5. qwe

  sen kurt sürüsünün insandan kaçacağınımı düşünüyosun yanılıyosun bence sen 1 tane kurt görsen kaçıcak delik ararsın heleki bide açsa ;)

 6. fatih

  selamlar..izlediğim en saçma ve anlamsız mantıksız filmlerden biriydi.ya kurtları filmde öyle göstermişlerki sanki kurt değilde düşman askerleri.bunlar hayvan sonuçta insanlardan kaçarlar ve çok korkarlar.ama filmde tam tersini göstermişler.benim notum 10 üzerinden 3 arkadaşlar.izlemeyin derim.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM