The Space Between Us izle |1080p KORSUB|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
The Space Between Us izle |1080p KORSUB|

The Space Between Us izle |1080p KORSUB|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (85 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...

Gezegenler arası olan bu macera filminde, Mars’da bir koloni kurma çabası için uzaya giden astronotlardan bir tanesi uzaydayken hamile olduğunu öğrenir ve Mars’da doğum yaparak orada can verir. Bu kızıl gezegende doğan ilk insan olan Gardner 16 yaşına geldiği zaman tanıdığı sadece 14 insan vardır ve dünya hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Babasını bulma umuduyla ipucu ararken internet üzerinden Tulsa adında bir kız ile tanışır. Uzun zaman sonra dünyaya gitme şansı yakalayan Gardner, dünyanın harikalarını kendi deneyimleme şansını elde edecektir ve babasını da bulmaya kararlıdır. Ancak keşifleri daha başlayamadan bilimadamları Gardner’ın organlarının bu gezegenin atmosferini kaldıramayacağını keşfederler. Dünyada kalamayacağını anlayan Gardner babasını bulma umuduyla NASA’nın onun için ayırdığı tesis odasından kaçacak ve Tulsa ile babasını bulmak için uzun bir yolculuğa çıkacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (66)
  1. Çotanak

    Romantik Bilimkurgu da önce passengers şimdi de The Space Between Us. Gayet güzel bir filmdi. İyi seyirler.

  2. J

    Bu zamana kadar bir sürü film izledim. Gördüğüm en rezil çeviriydi. Lütfen değiştirin ya. Böyle güzel bir filme nasıl yazık olmuş. Filme gelince gayet güzeldi. Sıkılmadan izledim.

  3. ÖZGÜR RUH

    Film harika olmakla birlikte tam bir çevirmen katliamıdır. Filmin yüzde onluk kısmı İngilizce alt yapısı olmayanlar için çöp haline gelmiş. Yinede çevirmenin emeği büyük ellerine sağlık diyelim..

HDFİLMCEHENNEMİ.COM