Tomb Raider izle

34
Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Bölümler
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Tomb Raider izle

Tomb Raider izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...

Lara Croft, neredeyse ergenlik çağındayken ortadan kaybolan, eksantrik bir arkeoloğun kızıdır. 21 yaşından küçük genç bir kadın olan Lara’nın hiçbir ilgisi ve amacı yoktur, Lara Doğu Londra’nın Kaotik sokaklarında bisiklet kuryesi olarak çalışmakta, zar zor kirasını ödemekte, ve kolej kurslarına katılmakta, nadiren sınıfa gitmektedir. Kendi yolunu çizmeye kararlı olarak, Lara babasının küresel imparatorluğunun dizginleri ele almamak için direnmekte aynı sadık birisi olarak babasının öldüğü fikrini reddettiği gibi… Gerçeklerle yüzleşmek ve babasız yedi yıl sonrasında ilerlemek için hazırlıklı olan Lara daha Onun(babasının) gizemli ölümüyle ilgili bulmacayı nihayet çözmesi için neyin sürüklediğini anlamamaktadır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler, Pek Yakında

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (8)
 1. Anti Science

  Alicia Vikander'i tanımıyorsanız bu sizin ayıbınız gençler.
  U.N.C.L.E, Ex Machina ve Hayat Işığım filmlerindeki performansı yeter bu rol için.
  Bütün Tomb Raider oyunlarını oynayan filmlerini izleyen biri olarak; bu kız olur diyorum.

 2. VOLKAN

  fragmanı harika olan filmleri sabırsızlıklar beklerdik son iki senedir filmleri fragmana sıgdırıyorlar izleyince anlıyor insan ve artık fragmanı sıradan olan ikinci sınıf filmlerin beklenenden daha iyi oldukları anlaşılıyor gereginden fazla gürültü yapan filmlerden çok azı gerisi fossss muhtemelen buda fragman iyise kaçınnnn :D

  -2
 3. Davy Jones

  Tom Raider oyunlarının baş karakteri olan Lara Croft Maceraperestliği Çevikliği Hırçınlığı en çokta Seksiliği ve Güzelliğiyle ünlü bir karakterdir.Karakteri canlandıran oyuncunun fiziği çok zayıf kalmış Lara Croft karakteri için ve yüzü de hiç Lara Croft karakterine uygun değil.Daha şimdiden söylüyorum oyuncu seçiminden dolayı bu film tutmayacak!

  -1
 4. çınar ünal

  fragmandan anladığım kadarı ile daha önce adada geçen bir oyunu ile uncharted oyununun bazı sahnelerinden alıntı yapmışlar. Yeni dekor çalışması yerine işi ucuza mal etmişler.Art designla uğraşmamışlar. Yıllar geçtikçe çirkinleşiyor ve ilk lara croft çizgisinden uzaklaşıyor bence :(( . Bence imdb si bile 4.5 in üstüne çıkmaz. Demedi demeyin.

  -1
 5. xcomso

  bu larayı çok aramışlar mı ? larayla alakası yok her göğüsü büyük olan lara olamaz biraz yüzünün güzel olması lazım

  -6
HDFİLMCEHENNEMİ.COM