Uğur Böceği izle |DVDSCR|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ DVDSCR
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ DVDSCR
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Uğur Böceği izle |DVDSCR|

Uğur Böceği izle |DVDSCR|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 2,91 out of 5)
Loading...

Christine McPherson, namıdiğer “Uğur Böceği” son derece sevecen, dik kafalı ve iradeli annesi gibi olmamak için ne kadar uğraşsa da aynı onun gibidir. Uğur Böceği’nin hemşire olan annesi, eşinin işini kaybetmesinden sonra ailesini ayakta tutmak için yorulmak bilmeden çalışmaktadır. Sacramento, California’da 2002 yılında, hızla değişen Amerikan ekonomisinin ortasında geçen Uğur Böceği, bizi şekillendiren ilişkilere, bizi tanımlayan inançlara ve yuva adını verdiğimiz yerin benzersiz güzelliğine etkileyici bir bakış sunuyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (6)
 1. yasemin

  2017’nin en çok abartılan filmi olsa gerek... aldığı imdb -seyirci ve eleştirmen- puanlarına inanamıyorum. her ergenin yaşadığı varoluşsal sıkıntıları bir sürü klişeyle beraber -anne kız arasındaki sevgi nefret ilişkisi, pasif baba, kilolu en iyi arkadaş, cool görünebilmek için okulun havalı kızına yamanma, yalan söyleyerek kendini karizmatik göstermeye çalışma... say say bitmez- sıradanlıktan ölen bir senaryoyla çekmişler, artık hangi masanın kararıysa ödüle de doymuyor. hayat bilgisi dizisi bunun kare kökünü alırdı, resmen pfffff.

 2. Altun Bertuğ

  Biraz kendi hayatınızdan uzaklaşmak istiyorsanız birazda dinlenmek istiyorsanız bence izlenebilir bir film olmuş çok değişik yani

 3. Naile

  Pek beğenmedim cok sıkıcı bir filmdi .liseli bi kızımızın annesiyle sürekli kavga etmesi üzerine kurgulanmış film.çok ağır ve sakin ilerliyor..

 4. yusuf arak

  dram yok,güzel bir hikaye yok.aksiyon yok,gizem yok, gerilim yok.filmin özeti (mecazen):ali biliyormusun bu gün ne yaptım.*sabah kalktım okula gittim.sonra gelip yattım .yaa...*

  21
HDFİLMCEHENNEMİ.COM