Uncanny izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Uncanny izle

Uncanny izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (46 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Dünyanın en kusursuz yapay zekasına sahip olan robotu şaşırtıcı davranışlar sergilemeye ve onun yaratıcısı olan bilim adamı, bir muhabirle yakınlaşınca sinir bozucu şekilde davranmaya başlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (43)
 1. Dr

  Yapay zeka ve insan zekası üzerine kurgulanmış güzel kurgulanmış bir film.. Finali şaşırtıcı, IQ'su 100 ve üzerinde olan zeki insanların taktir edip izleyebileceği bir film.. Her IQ kendi yorumunu yapar.. Az gelişmiş insanının anlayıp taktir edebileceği bir film değil, bu kişilere hak veriyor ve saygı duyuyorum.. Ne yapsın adam, beyninde olan zekanın tamamı bu..

 2. Komplo teorısı

  Tamamen ıllızyon ve sunum dan ıbaret, en basında fılımdekı replıklerde denen, Amac ıse kusursuz bır makıne olan ınsan dururken neden yapay robotlar yapasın kı, laboratuvarda kayıt yaparken dedıgı denek 4 kendı dusuncelerını aktardığı ve programla çalışan bır ınsan. Beynı ne kadarda programla çalışsa da üreme mekanızması çalıştığından dolayıda karı hamıle kalmış. Sonda kı cast dan sonra sahne çıkıyor orada gosterıyor. Basından Berı herşey kurgu ve aldatmaca. Yapay penıs falan hıkaye tamamen karıyı robot olduğuna ıkna yanı. Yada basından Berı Edım robottu ve basından Berı ınsanı robot yapmaya çalışıyordu. Belkı robotlar çoktan Berı vardı ve ınsanı kesfedıyordu.

  -5
 3. özcan

  turab 2 ay önce
  bunu anlamak için beyin mi harcadın?

  sende beyin yokmu kardeş film izlerken neyle izliyorsun anlıyorsun insanlar günde 6-7 saat uyurlar neden sence beyinleri yoruldugu için deilmi vücut yorgunlugu var daha ona gelmedim bile film izlerken vakit geçiyor haliyle beyin yani kafada yoruluyor tabikide film çok iyiyse dinlendirir insanı ama sıkıcıysa yorulursun bıkkınlık durumu oluşur D sana bir felsefe yaparım 500 sayfa tutarda senin anladıgın dilden söyledim D

  -28
HDFİLMCEHENNEMİ.COM